Inne Korzyści

  • Strona Główna
  • /
  • Oferta Współpracy
  • /
  • Korzyści ze Współpracy
  • /
  • Inne Korzyści

Inne Korzyści:

UniPartner- Wzmocnij z nami swój biznes ubezpieczeniowy!

W Unilink wiemy jak ważne dla Agenta jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Taką przewagę można uzyskać wykorzystując efekt synergii, na który składa się: nowoczesne oznakowanie Agencji, oznakowany samochód służbowy, lokalne i ogólnopolskie działania marketingowe czy wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi marketingowych jakie daje internet. Dlatego chętnie dzielimy się swoją wiedzą i wspieramy naszych Agentów w rozwoju ich biznesu ubezpieczeniowego. Dla naszych najlepszych Partnerów przygotowaliśmy specjalny program - UniPartner.

UniPartner to znacznie więcej niż Program Partnerski. Program ten działa na zasadzie Klubu, do którego Agent otrzymuje specjalne zaproszenie. Uczestnictwo w programie jest zarezerwowane dla Partnerów spełniających ścisłe kryteria jakościowe i lojalnościowe. Agenci muszą pozytywnie przejść proces weryfikacji i uzyskać polecenie od Dyrektora Regionalnego. Ta ścisła selekcja jest spowodowana wymiernymi korzyściami jakie są przewidziane ze strony Unilink. Korzyści to przede wszystkim: nowoczesne oznakowania Agencji na koszt Unilink, samochód służbowy w niezwykle atrakcyjnej ofercie niedostępnej na rynku, realizacja indywidualnych działań marketingowych z budżetu Unilink oraz wsparcie Mentora Biznesu – dedykowanego dla naszego Partnera.

Dowiedz się więcej!
O szczegóły zapytaj swojego Dyrektora Regionalnego lub skontaktuj się z Departamentem Wsparcia Sprzedaży tel. 22 483 19 19; e-mail: dws@unilink.pl

Wzmocnij z nami swój biznes ubezpieczeniowy!

Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

System
dla Agenta

System informatyczny (SOS Unilink) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta

Warunki
finansowe

Warunki finansowe w Unilink należą do najkorzystniejszych na rynku