Historia i Misja

Powstaje gigant na rynku multiagencji ubezpieczeniowych

Unilink – dotychczasowy lider rynku multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce – łączy się z Insurance Service – wieloletnim liderem sprzedaży polis wiodących ubezpieczycieli tradycyjnych. Połączony przypis Grupy w 2016 roku wyniósł 450 mln zł a plan na 2017 rok to 650 mln zł przypisu. Planowany miliard przypisu w 2020 roku wydaje się tym samym coraz bardziej realny.

INSURANCE SERVICE

Dzięki połączeniu Grupa Unilink będzie dysponowała siecią prawie 10.000 Agentów Ubezpieczeniowych i będzie najważniejszym partnerem dla większości Towarzystw Ubezpieczeń w kraju. Grupa będzie dysponowała największym zapleczem organizacyjnym wspierającym pracę Agentów w Centrali i w terenie.

„Naszym celem jest zbudowanie najlepszej i największej Multiagencji w kraju. Najlepszej jakością oferty i serwisu dla Agentów Ubezpieczeniowych oraz solidnością dla Towarzystw Ubezpieczeń. Wierzymy, że właśnie połączenie Unilink i Insurance Service znacząco przybliża nas do tego celu. W dobie zmieniającego się gwałtownie rynku i wyzwań, jakie stawia konieczność implementacji europejskich dyrektyw, wyłącznie podmioty posiadające odpowiednie zaplecze organizacyjne, serwisowe i technologiczne będą mogły zapewnić stabilność i bezpieczeństwo działania swoim Partnerom – Agentom Ubezpieczeniowym i Towarzystwom Ubezpieczeń.” – mówi Igor Rusinowski, prezes zarządu Unilink.

Unilink uruchamia właśnie nowy Program Partnerski „UniPartner”, w którym wspiera rozwój placówek agencyjnych poprzez nowoczesny marketing.

„W tym roku wspólnie z naszymi Agentami zbudujemy sieć 200 placówek oznakowanych zgodnie z nowoczesnymi standardami marketingowymi. Agenci otrzymają profesjonalny serwis oraz dostęp do najnowszych technologii informatycznych. Wszystko po to, by w unikalny sposób zapewnić im profesjonalny rozwój biznesu. Firmy ubezpieczeniowe, z którymi współpracuje Unilink, zyskają najwyższą jakość sprzedaży oferowaną przez sprawdzonego i zaufanego partnera.” – dodaje Igor Rusinowski.

Unilink zaczął budowę multiagencji od detalicznych ubezpieczeń komunikacyjnych Towarzystw działających wcześniej w modelu direct w 2010 roku. Od 2011 roku z sukcesem rozwija sprzedaż produktów majątkowych dla tradycyjnych Towarzystw Ubezpieczeń, a od kwietnia zeszłego roku posiada w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne dedykowane klientom salonów dealerskich. Dziś Unilink współpracuje praktycznie ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, natomiast Insurance Service to jedna z najdłużej funkcjonujących na rynku multiagencji – od 1999 roku lider sprzedaży produktów tradycyjnych Towarzystw Ubezpieczeń.

Aktualizacja 1 luty 2017 r.

Igor-Rusinowsk

Igor Rusinowski Prezes Zarządu


Unilink rośnie!

Unilink – największa multigencja ubezpieczeniowa w Polsce przejęła jednego z liderów sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w kanale dealerów samochodowych oraz motocyklowych. Łączny przypis Grupy w 2016 roku znacznie przekroczy 300 mln złotych. To początek ekspansji Unilink poprzez akwizycje na rynku multiagencji.

VOXEN

Dzięki przejęciu firmy Voxen, multiagencja Unilink ubezpieczy właścicieli samochodów i motocykli w sieciach dealerskich takich marek, jak: Suzuki, Kia, Nissan, Mitsubishi, Fiat.

Biznes Voxen będzie przez Unilink dalej rozwijany w dotychczasowym kształcie przy wykorzystaniu licznych efektów synergii w ramach Grupy. Składają się na nie m.in.: największa na rynku multiagencji struktura dyrektorów regionalnych, ogromny kapitał relacji i doświadczeń we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz kompetencje Voxen w obszarze zarządzania procesowego i dostarczaniu najwyższej jakości serwisu, z którego firma jest znana na rynku.

Partnerzy Voxen – importerzy, dealerzy oraz sami klienci zyskają na tym połączeniu dzięki jeszcze lepszej niż do tej pory ofercie oraz obsłudze. Tym samym Voxen we współpracy z Unilink jeszcze silniej będzie rozwijać się na rynku dealerskim. Zasady współpracy, a także cały zespół Voxen pozostają bez zmian. W szczególności, zespół Voxen obsługujący w terenie i w Centrali nie zmienia się.

Dla dotychczasowych Partnerów Unilink – Agentów Ubezpieczeniowych oznacza to natomiast dalszą poprawę serwisu w terenie i centralnie, chociażby dzięki możliwości wprowadzenia jeszcze lepszych procesów sprzedażowych i posprzedażowych, które przez lata rozwijał Voxen.

Obok kolejnych akwizycji koncentrujemy się na rozwijaniu współpracy z Agentami, dostarczając im ofertę produktową wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, doskonałą obsługę oraz atrakcyjne warunki finansowe. Właśnie uruchamiamy nową edycję Programu Partnerskiego, który daje Agentom jeszcze więcej korzyści ze współpracy z Unilink, w tym pozwala na intensyfikację rozwoju własnego biznesu w unikalny sposób – mówi Igor Rusinowski, prezes zarządu Unilink.

Unilink S.A. działa od 2010 roku i choć jest najmłodszą ogólnopolską agencją ubezpieczeniową w kraju, udało jej się osiągnąć pozycję lidera tego rynku. Firma koncentruje się na ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych a od ponad roku skutecznie rozwija również sprzedaż polis życiowych i zdrowotnych. Współpracuje z 6 000 agentów w całej Polsce.

Aktualizacja 17 maja 2016 r.

 

Historia

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 16 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 8 lat koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, zaledwie po 8 latach od rozpoczęcia działalności w obszarze ubezpieczeń możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisem składki.

Misja

Nasza misja to tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

Zapraszamy do współpracy z Unilink – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron!

Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

System
dla Agenta

System informatyczny (SOS Unilink) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta

Warunki
finansowe

Warunki finansowe w Unilink należą do najkorzystniejszych na rynku