Kariera w Unilink SA

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Kariera w Unilink SA

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy największym dystrybutorem ubezpieczeń majątkowych w Polsce (posiadającym w ofercie 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych), operującym ogólnopolską siecią sprzedaży 10.000 Agentów.

Zobacz nasze aktualne oferty

  • Młodszy specjalista ds. administracji (Raszyn)

    Podstawowe obowiązki:

    • kompletowanie i weryfikacja dokumentów agenta przyjmowanych w celu zawarcia umowy
    • rejestracja danych ubezpieczeniowych w systemach informatycznych spółki
    • dokonywanie przeglądów dokumentacji i danych
    • dbałość o wewnętrzny przepływ informacji poprzez współpracę z innymi działami
    • współpraca z Dyrektorami Regionalnymi Unilink oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

    Oferujemy:

    • pracę zmianową
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętność nawiązywania kontaktów
    • doskonałej organizacji pracy własnej
    • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność obsługi komputera w tym dobrej znajomości pakietu MS Office

    Aplikacje prosimy kierować na adres: a.janiszewska@unilink.pl

  • Młodszy specjalista ds. wsparcia agenta (Raszyn)

    • Telefoniczne wsparcie Partnerów w obsłudze klienta ubezpieczeniowego
    • Współpraca z Dyrektorami Regionalnymi Unilink oraz poszczególnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
    • Współtworzenie materiałów wspomagających sprzedaż wśród Agentów

    Oferujemy:

    • system bonusowy
    • pracę zmianowa w godzinach 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku
    • szkolenia
    • dodatkowe benefity w postaci: Karty Multisport, Pakietu Medycznego Enelmed, Oraz ubezpieczenia grupowego

    • umiejętność obsługi komputera w tym dobrej znajomości pakietu MS Office (word, excel)

  • Młodszy specjalista ds. wsparcia dealera (Raszyn)

    • wsparcie telefonów przychodzących/wychodzących Dealerów w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
    • sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
    • wsparcie merytoryczne Dealerów
    • obsługa kanałów komunikacyjnych z Dealerami
    • ścisła współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
    • opracowywanie materiałów wspomagających sprzedaż wśród Dealerów

    Oferujemy:

    • pracę zmianową (8-16 oraz 10-18)
    • szkolenia

  • Specjalista ds. marketingu sieci sprzedaży (Raszyn)

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

    • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej i akcji promocyjnych dla sieci sprzedaży
    • Przygotowanie i zarządzanie materiałami POSM dla placówek (produkcja, dystrybucja, nadzór)
    • Wybór dostawców materiałów marketingowych
    • Przygotowywanie briefów
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi i dostawcami
    • Współtworzenie contentu na potrzeby działań w social-media
    • Pomoc przy realizacji brandingu placówek zgodnego z wytycznymi brand book organizacji
    • Zarządzanie podległym budżetem
    • Przygotowanie analiz i raportów z przeprowadzonych działań

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w marketingu tradycyjnym dla sieci placówek
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów retailowych z uwzględnieniem promocji konsumenckich - mile widziane
    • Umiejętności organizacji pracy z dostawcami i podwykonawcami
    • Chęci rozwoju i specjalizacji w obszarze organizacji akcji promocyjnych dla sieci sprzedaży
    • Samodzielności w organizacji pracy własnej
    • Kreatywności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
    • Bardzo dobrej znajomości MS Office, zwłaszcza Excel, Power Point
    • Umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych i komunikatywności
    • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki, marketing, zarządzanie,
    • Znajomość wybranego programu graficznego i/lub doświadczenie związane z pracą w branży ubezpieczeniowej będzie stanowiło dodatkowy atut.

    Oferujemy:

    • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju i realny wpływ na sukces firmy
    • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od potrzeb
    • Atrakcyjne warunki finansowe

    Aplikacje prosimy kierować na adres: a.bloch@unilink.pl

Poznaj opinie

naszych Agentów
Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen