Odpowiedzialność społeczna

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Odpowiedzialność społeczna / Motomajówka 2017 z Unilink

Motomajówka 2017 z Unilink

Zeszłoroczne statystyki Komendy Głównej Policji mówią o 2299 wypadkach motocyklowych, w których zginęło 232 kierujących motocyklami i 12 ich pasażerów! Sezon motocyklowy trwa, a my chcemy poprawić bezpieczeństwo kierujących jednośladami! Albańska wyprawa!

Marek, Michał i Bartek to trzech przyjaciół i współpracowników (Marek Gola oraz Michał Kozłowski pracują w firmie Unilink SA), a łączy ich miłość do motocykli. W tym roku postanowili wyruszyć w pierwszą wspólną wyprawę, a swoim działaniem chcą wspomóc również działania Sebastiana Pajewskiego (MotoPapaj), wolontariusza w Fundacja Jednym Śladem. Sebastian zbiera na Moto-Ambulans, którym chce patrolować ulice Warszawy, tym samym zwiększając bezpieczeństwo motocyklistów.

Nasz cel

Cel to Albania! Chcemy, by jak najwięcej osób śledziło przygotowania i relację z podróży, a tym samym chcemy edukować motocyklistów w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze! 

O Moto-Ambulansie

Sebastian Pajewski od 3 lat jest ratownikiem-wolontariuszem w Fundacji „Jednym Śladem”, której celem jest zwiększenie świadomości użytkowników polskich dróg oraz niesienie pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych. 
Sebastian planuje przerobić własny motocykl na profesjonalny moto-ambulans, którym będzie mógł patrolować ulice i udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym. Niestety bez specjalistycznego sprzętu pomoc jest mocno ograniczona i celem dołączenia do patroli Sebastian chciałby wyposażyć swój motocykl w niezbędny sprzęt do ratowania ludzkiego życia (AED - defibrylator, zestaw do tlenoterapii - m.in. butla, reduktor i maska tlenowa, specjalistyczne środki opatrunkowe oraz światła stroboskopowe). 

Do tej pory z zakładanej sumy 12 000 zł, Sebastianowi udało się zebrać 7 351 zł! To dobry wynik, jednak do końca brakuje jeszcze kilku tysięcy. Każda złotówka jest ważna. Każde udostępnienie informacji na temat wydarzenia jest kolejnym wsparciem!

Dołączyć do zbiórki Sebastiana możecie tu: www.zrzutka.pl/ys22r4

Masz pytanie? Napisz do nas! Czekamy na Twój kontakt.
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.