UniBlog

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / UniBlog / Nowe ubezpieczenie dla motocyklistów

Nowe ubezpieczenie dla motocyklistów

Specjalnie dla fanów i właścicieli motocykli SALTUS Ubezpieczenia – wraz multiagencją Unilink S.A. – uruchomił pakiet UniRider. UniRider to kompleksowa ochrona 3 w 1: zdrowie, mienie i NNW.

Ubezpieczenie UniRider to szeroki pakiet ochronny. Zabezpiecza motocyklistę w przypadku uszczerbku na zdrowiu, gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku. UniRider zapewnia dostęp do konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych oraz rehabilitacji. Dodatkowo polisa obejmuje ubezpieczenie stroju motocyklisty, a także elementy wyposażenia, np. nawigację, kamerkę czy kufry.

– Głęboko wierzymy w sukces ubezpieczenia UniRider. Wg statystyk CEPiK w Polsce zarejestrowanych jest ponad 1,3 mln motocykli! – mówi Jakub Szlendak z Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi Unilink. – To całkiem spora grupa docelowa. W trosce o tych właśnie Klientów wraz z SALTUS przygotowaliśmy ubezpieczenie szyte na miarę ich potrzeb. UniRider to obecnie jedyny w swoim rodzaju zestaw ochrony ubezpieczeniowej dostępny na rynku, który łączy w sobie ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie mienia motocyklisty  dodaje Jakub Szlendak.

Polisa dostępna jest w trzech wariantach zawierających różne wysokości i limity ilościowe: sumy ubezpieczenia, świadczeń, konsultacji, badań diagnostycznych, procedur chirurgicznych/ortopedycznych, rehabilitacji. Istnieje także możliwość rozszerzenia zakresu terytorialnego NNW w ruchu drogowym o zdarzenia powstałe na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej. UniRider umożliwia również ubezpieczenie pasażera w takim samym wariancie jak motocyklisty. Co istotne – polisa obejmuje też kierowanie motorowerami i skuterami.

– Nowy produkt, przygotowany we współpracy z największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce, grupą UNILINK, zagospodarowuje niszę, jaką do tej pory był rynek dot. ochrony powypadkowej kierowców motocykli, motorowerów i skuterów  mówi Jacek Ujazdowski, Manager ds. rozwoju sprzedaży w SALTUS Ubezpieczenia.

– Motocykliści, postrzegani przez pryzmat najcięższych wypadków i ich drastycznych skutków, dotychczas byli pomijani przez ubezpieczeniowców, jako grupa wysokiego ryzyka. Jednak dogłębne badanie tej populacji, statystyk wypadkowości, a z drugiej strony znajomość tego środowiska, którą zapewnił UNILINK, pozwoliło na przygotowanie nowej oferty. Produkt UniRider stanowi świetne uzupełnienie ubezpieczeń komunikacyjnych. Odbieramy wyłącznie pozytywny feedback ze środowiska motocyklistów. Cały zespół projektowy w obu firmach pracował z pełnym wysiłkiem, aby oddać produkt właśnie na progu nowego sezonu motocyklowego. Zdradzę, że pierwszymi klientami UniRidera są osoby z najwyższej kadry managerskiej zarówno z Unilink, jak i SALTUS Ubezpieczenia, co samo w sobie jest rękojmią najwyższej jakości naszej nowej oferty  – podsumowuje Ujazdowski.

Data publikacji: 23.04.2019
Źródło: https://prnews.pl/nowe-ubezpieczenie-dla-motocyklistow-442656

Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.