O Nas

O UNILINK SA

UNILINK SA to największa Multiagencja Ubezpieczeniowa w Polsce. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 16 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 8 lat koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, zaledwie po 8 latach od rozpoczęcia działalności w obszarze ubezpieczeń możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisem składki. Współpracujemy z grupą ponad 10.000 Agentów w całej Polsce a liczba ta systematycznie rośnie każdego dnia. Współpracujemy również z ponad 30 Towarzystwami Ubezpieczeń i dla wielu z nich jesteśmy najważniejszym Partnerem o strategicznym znaczeniu. Działamy w formie spółki akcyjnej, czyli w oparciu o najbardziej wymagającą formę prawną a nasze finanse podlegają systematycznym audytom.

Nasza misja i cel to zapewnienie Agentowi Ubezpieczeniowemu najlepszej obsługi i wsparcia w Polsce, budowa długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie oraz bycie największym i najlepszym partnerem dla Towarzystw Ubezpieczeń. W skład naszej oferty produktowej wchodzi ponad 30 wiodących w Polsce Towarzystw Ubezpieczeń wraz ze swoją pełną ofertą produktową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, zdrowotnych i oszczędnościowych a oferta ta jest ciągle poszerzana.

Zespół UNILINK SA to menedżerowie i specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i rynkach zagranicznych zarówno w obszarze ubezpieczeń jak i organizacji i zarządzaniu sieciami sprzedaży. W szczególności, w skład naszego zespołu wchodzą osoby z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w wiodących Towarzystwach Ubezpieczeń, również jako członkowie Zarządu Towarzystw.

W skład grupy UNILINK wchodzą: Unilink SA, Unilink Życie i Agencja Ubezpieczeniowa VOXEN. Najstarsza – UNILINK SA to multiagencja ubezpieczeniowa, która w swojej ofercie posiada produkty ubezpieczeniowe wszystkich dostępnych na polskim rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Unilink SA koncentruje się na ubezpieczeniach z działu II – komunikacyjnych, majątkowych i osobowych jak i korporacyjnych. Unilink Życie to multiagencja specjalizująca się w ubezpieczeniach życiowych i produktach oszczędnościowych. Natomiast Agencja Ubezpieczeniowa VOXEN specjalizuje się w produktach komunikacyjnych dedykowanych dla dealerskiego kanału sprzedaży.

 

Spółki z Grupy Unilink łączy misja i wartości. Nasza misja to tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

Zapraszamy do współpracy z Unilink – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron!

Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

Historia

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 16 lat

Misja

Tworzymy trwałą przewagę konkurencyjną dla naszych Partnerów