Obsługa i wsparcie agenta

  • Strona Główna
  • /
  • Oferta Współpracy
  • /
  • Korzyści ze Współpracy
  • /
  • Obsługa i wsparcie agenta

Obsługa i wsparcie Agenta

Unilink zapewnia najlepszą obsługę i wsparcie dla Agenta Ubezpieczeniowego w Polsce. Realizujemy ją zarówno w terenie, blisko Agenta, jak i centralnie. Unilink to największa w Polsce struktura terenowa – 15 Dyrektorów Regionalnych i Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Ich zadaniem jest pełna opieka nad Agentem Ubezpieczeniowym – począwszy od przeprowadzenia procesu licencyjnego w Towarzystwach, organizacja szkoleń produktowych, wdrożenie sprzedaży bezpośrednio w biurze Agenta oraz wsparcie w zawieraniu umów ubezpieczenia, w szczególności tych, które sprawiają Agentom najwięcej trudności (np. nietypowe ryzyka firmowe).

 

Szczególny nacisk kładziemy na rozwój sprzedaży ubezpieczeń dobrowolnych – majątkowych i życiowych, gdyż wierzymy, że w ten sposób możemy pomóc naszym Agentom zbudować długotrwałą wartość dla klientów a nam wspólnie – dla Towarzystw Ubezpieczeń – z racji stabilności i dochodowości tych kategorii produktowych. Dodatkowo, do Państwa dyspozycji są współpracujący z nami Menedżerowie i Opiekunowie ze strony Towarzystw.

Ponadto, do dyspozycji Agentów mamy Departament Wsparcia Sprzedaży w Centrali Unilink oraz specjalistów produktowych. Szkolimy ze wszystkich produktów ubezpieczeniowych w naszej ofercie oraz wspieramy w zawarciu polis ubezpieczeniowych, nawet tych bardzo skomplikowanych.

Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

System
dla Agenta

System informatyczny (SOS Unilink) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta

Warunki
finansowe

Warunki finansowe w Unilink należą do najkorzystniejszych na rynku