Odpowiedzialność Społeczna

Dwie godziny dla rodziny

Uprzejmie informujemy iż tym roku dołączyliśmy do akcji "Dwie Godziny Dla Rodziny". Motywem przewodnim tegorocznej akcji jest: Gotowanie na rodzinnym planie.

Dwie Godziny Dla Rodziny" promuje Międzynarodowy Dzień Rodzin w Polsce oraz dobre, międzypokoleniowe rozmowy, budujące więzi międzyludzkie i tożsamość młodego pokolenia! Więc warto wyjść z pracy 2 godziny wcześniej by spędzić więcej czasu z najbliższymi.


Więcej na

http://mamrodzine.pl/2-godziny-dla-rodziny/o-akcji/

Data publikacji 2017-05-15

Odpowiedzialność Społeczna

Unilink Partnerem III Rajdu dla transplantacji - Podziel się sobą!

Miło nam poinformować, że Unilink został Partnerem III Rajdu rowerowego dla transplantacji, którego Organizatorem jest Fundacja im. Bartka Kruczkowskiego "ORGANiści".

W tym roku, w dniach 24-29 maja, uczestnicy rajdu przejadą przez: Podlasie, Warmię i Mazury z Czeremchy do Mławy. Na trasie znajdzie się: Michałowo, Białystok, Korycin, Ełk, Ruciane-Nida, Nidzica i Mława. W rajdzie weźmie udział 25 osób m.in. po przeszczepie serca. Po drodze uczestnicy rajdu będą apelować, uwrażliwiać i uświadamiać ... bo w kwestii TRANSPLANTACJI jest wciąż wiele do zrobienia!


Więcej na

http://www.organisci.org/aktualnosci/aktualnosci/22217/iii-rajd-dla-transplantacji-podziel-sie-soba

Data publikacji 2016-05-09

 

Miło jest nam poinformować, iż Spółka UNILINK SA zaangażowała się w działalność charytatywną i jako ambasador Fundacji im. Bartka Kruczkowskiego ORGANIści podjęła się propagowania transplantologii (przeszczepów organów). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami poniżej.

Mamy nadzieję, iż tak samo jak my – spojrzą Państwo zupełnie inaczej na świat i to co możemy w nim jeszcze zrobić, nie tylko dla siebie ale również i dla innych.

Transplantologia organów
Przeszczepy organów stały się rewolucją w medycynie. W ostatnich latach stajemy się świadkami bardzo różnych, wielkich wydarzeń z tego zakresu w naukach medycznychi biologicznych, które zmieniły podejście do człowieka chorego. Transplantologia organów stała się rzeczywistą metodą terapii i jest to niewątpliwie rewolucja w dziedzinie medycyny ale i nie tylko. Jest to również rewolucja w ludzkim pojmowaniu życia.

Transplantologia w Polsce pod względem doświadczenia lekarzy niczym nie odbiega od doświadczeń Państw wysokorozwiniętych medycznie. Mamy przystosowane szpitale, wyspecjalizowaną kadrę. Jednakże, w naszym kraju wciąż są duże opory przed oddawaniem narządów do przeszczepu. Głównym powodem braku odpowiedniej ilości przeszczepów jest brak świadomości ludzkiej. Dopóki nas to nie dotyka to nie myślimy co się stanie z naszym ciałem po śmierci. A nawet po śmierci możemy pomóc innym. Wystarczy jeśli przy sobie zawsze będziemy mieli Oświadczenie Woli – małą kartkę papieru znaczącą tak wiele.

Oświadczenie Woli to zgoda na pobranie naszych narządów w momencie śmierci klinicznej. Niestety w Polsce Oświadczenie Woli to nie wszystko. Zadbajmy również o świadomość naszych bliskich – pomimo naszej Woli to do nich należy ostatnie słowo w zakresie zgody na pobranie organów. Nie pozostawiajmy ich w tej trudnej decyzji samych i wskażmy im odpowiedni kierunek.

Wraz z Fundacją ORGANiści chcemy propagować wśród naszych Agentów, ich rodzin, przyjaciół i znajomych świadomość co to jest transplantologia oraz jak ważna jest pomoc w tym zakresie. Każdy z nas życzyłby sobie żyć wiecznie i nigdy nie stawać przed wyborem czy zgodzić się na transplantację czy też nie.

 

Dlaczego akurat Fundacja ORGANiści?
Chcemy pomagać tym, którzy są nam bliscy. Założycielem Fundacji jest Pani Jolanta Kruczkowska – wieloletni Agent Unilink. W 2010 roku, po tragicznej śmierci jej syna Pani Jola zdecydowała się na transplantację organów dla 6 osób, tym samym ratując ich życie. Nie każdy z nas zdecydowałby się na taki krok w obliczu tak wielkiej tragedii. Unilink chce wspierać jej działania, chcemy przybliżyć Państwu czym jest transplantacja organów i jak niewiele trzeba aby pomagać innym.


Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

System
dla Agenta

System informatyczny (SOS Unilink) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta

Warunki
finansowe

Warunki finansowe w Unilink należą do najkorzystniejszych na rynku