Odpowiedzialność społeczna

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Odpowiedzialność społeczna / Motomajówka 2018 z Unilink

Motomajówka 2018 z Unilink

Unilink tworzą ludzie z pasją nie tylko do ubezpieczeń! Marek Gola, w-ce prezes spółki, każdą wolną chwilę poświęca na odkrywanie uroków jazdy motocyklem. W zeszłym roku jego zapał do działania zaowocował zorganizowaniem motocyklowej wyprawy do Albanii i finansowym wsparciem ważnego projektu – budowy motoambulasu Sebastiana „Motopapaja” Pajewskiego.

Kolejny rok przynosi nową edycję MOTOMAJÓWKI, której ekipa rozrosła się do grupy 6 motocyklistów, w tym pracowników i klientów Unilink oraz pracowników kancelarii brokerskiej. Tegoroczna wyprawa również zwraca uwagę na ważny cel jakim jest promocja bezpieczeństwa na drodze. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć inicjatywę Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, której flagowym projektem jest „motocykl w potrzebie”.

 

Cel Fundacji narodził się z potrzeby działania oraz znalezienia alternatywnego rozwiązania pozwalającego nieść pomoc potrzebującym. Karetka nie zawsze zdąży z pomocą na czas, Emilia Ornat, Prezes Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska dodaje: „W czasach zakorkowanych miast i ogromnych problemów z tworzeniem przez kierowców samochodów "korytarza życia" motocykl jest skutecznym i sprawnym sposobem dotarcia tam, gdzie jest potrzebny ratownik”. Dokładnie w dniu startu wyprawy – 27 kwietnia, pierwszy fundacyjny motocykl trafi na służbę w Łódzkim Pogotowiu Ratunkowym w pobliżu Strykowa, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A2.

Działanie motoambulasu będzie możliwe dzięki porozumieniu pomiędzy Fundacją, a pogotowiem. Takie rozwiązanie jest konieczne, ponieważ w ustawie o ratownictwie medycznym nie ma miejsca na motocykle. Oznacza to, że za pracę ratowników medycznych, paliwo, czy amortyzacje sprzętu nie zapłaci NFZ, tylko Fundacja. A wszystko jest możliwe dzięki sponsorom, którzy chcą wspierać tą ideę.

Liczymy, że przyszłe sukcesy motoambulansu przełożą się na działania, które będą wspierane przez organy administracji państwowej. Co możemy zrobić dzisiaj? Chcemy przejechać podczas MOTOMAJÓWKI jak najwięcej kilometrów, bo każdy kilometr na trasie to kolejna złotówka przekazana na działanie moto-karetki. A dzięki wsparciu towarzystw ubezpieczeniowych – Ergo Hestia, Allianz, Generali/Proama oraz Link4, które zdecydowały się włączyć w akcję, liczbę kilometrów będziemy mogli pomnożyć razy 5!

Cel jest ambitny - motocykliści planują przejechać około 5.000 km! Liczniki zerujemy w Warszawie, później planowany jest przejazd przez Austrię i Słowenię. Gdzie uczestników wyprawy poniosą koła? Jaką drogę wskaże GPS? Czy cel przejechania 5 000 km zostanie osiągnięty? Zapraszamy do śledzenie informacji o wyprawie w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/598209797206363/
Możesz również śledzić naszą wyprawę na stronie: https://unilink.pl/otworz_strone/uniblog-motomajowka-2018-z-unilink-relacja

Motomajówka 2017

 

Masz pytanie? Napisz do nas! Czekamy na Twój kontakt.
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.