Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia dla firm

Komplet potrzebnych polis dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniają nasze ubezpieczenia firmowe. Starannie skompletowana oferta pozwala na odpowiednie zabezpieczenie majątku przedsiębiorstwa, a także pracowników wraz z rodzinami. Pozwalają zabezpieczyć mienie i interesy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. To również sposób na ochronę życia i zdrowia pracowników oraz rodzin, gwarantując to zabezpieczenie także podczas służbowych podróży.

 

Ubezpieczenie dla firm będzie chroniło dorobek zarówno w postaci nieruchomości, jak i ruchomości oraz nakładów inwestycyjnych przed między innymi kradzieżami, włamaniami czy zniszczeniami mechanicznymi bądź chemicznymi. Jesteśmy elastyczni i proponujemy polisę o bardzo szerokim przedziale, zakres może obejmować zabezpieczenia przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Uzależniony jest od wielu czynników, a ich liczba determinuje cenę polisy. Wysokość składki ustalamy zawsze indywidualnie, mając na uwadze także branżę w jakiej działa Twoje przedsiębiorstwo.

 

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz poznać szczegóły, to nie czekaj dłużej! Znajdź u nas swojego Agenta lub wypełnij formularz tutaj.

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie?

Napisz do nas! Czekamy na Twój kontakt.
Z jakiego źródła otrzymali Państwo informacje o UNILINK SA ?
W celu zapewnienia jak najlepszej oferty prosimy o wybór produktów w zakresie, których chcą Państwo z nami współpracować.
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2018 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies