Placówka Partnerska w Częstochowie I

ul. Filomatów 4/2, Częstochowa 42-200

Telefon: 509-279-150; 663-677-798

E-mail: [javascript protected email address] [javascript protected email address]

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Ubezpieczenia

Współpracujemy z uznanymi towarzystwami, takimi jak Axa Direct, Hestia, Allianz czy PZU. Każdego dnia nasi doradcy i doświadczeni specjaliści analizują oferty, dzięki czemu z szerokiego wachlarza możliwości zawsze możemy przedstawić Ci opcje ubezpieczenia dopasowaną do Twoich potrzeb. Odwiedź nas na ulicy Filomatów 2/4 w Częstochowie – porozmawiajmy o Twoich planach.

Propozycja po pierwszych konsultacjach

Bez względu na to, czy szukają Państwo ubezpieczenia OC, komunikacyjnego, domu czy na życie, na rynku są dostępne dziesiątki wariantów, przygotowanych z myślą o najbardziej skomplikowanych sytuacjach i zbiegach okoliczności. Zarówno Hestia, Allianz, Axa Direct czy PZU proponują opcje różniące się od siebie zakresem oferowanego zabezpieczenia oraz ceną. Wiemy, jak trudno jest wybrać odpowiednią ofertę, zwłaszcza bez dogłębnej wiadomości branży. Dlatego za cel postawiliśmy sobie wspieranie klientów i sugerowanie najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań. Z nami znacznie łatwiej wybierzesz opcję dla siebie!

W sprawie ubezpieczenia komunikacyjnego, OC, na życie czy podróżnego od PZU, Allianzu, Hestii, Axa Direct czy innych przedstawicieli, prosimy o kontakt. Można do nas zadzwonić, napisać lub odwiedzić nas w naszej placówce.

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.