Placówka Ubezpieczeń w Słupsku

Ubezpieczenia Słupsk

Unilink jest multiagencją ubezpieczeniową, oferującą wszystkie rodzaje polis ubezpieczeniowych z oferty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza placówka w Słupsku zlokalizowana jest przy ulicy Hugona Kołłątaja 1/5A, gdzie czekają na Państwa doświadczeni konsultanci, którzy pomogą w wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej by sprostać Państwa oczekiwań.

Ubezpieczenie OC i AC

Nasza oferta posiada między innymi ubezpieczenia komunikacyjne – obowiązkowe ubezpieczenie OC od czynności cywilnoprawnych, oraz dobrowolne ubezpieczenie AC, którego celem jest ochrona pojazdu w zakresie uszkodzenia, utraty,  kradzieży, zniszczenia lub wypadków losowych. Dodatkowo agencja oferuje rozszerzenie AC o Assistance, który zapewnia dodatkowe korzyści takie jak holowanie, auto zastępcze, naprawa pojazdu oraz wiele więcej.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową i współpracujemy z 40 największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak:

Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta i Link4. 

W celu znalezienia najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej placówce w Słupsku, nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej dostosowanej do Państwa oczekiwań i potrzeb.

ul. Hugona Kołłątaja 1/5A, Słupsk 76-200

Telefon: 669 221 139

E-mail: slupsk@unilink.pl

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 9:30 - 16:30

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2018 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies