Placówka Ubezpieczeń w Wyszkowie

Ubezpieczenia Wyszków

Nasza placówka ubezpieczeniowa w Wyszkowie znajduje się przy ulicy 3 maja 8G, gdzie nasi konsultancji służą pomocą w doborze najlepszej oferty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wszystkie rodzaje polis ubezpieczeniowych spośród  40 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych między innymi takich jak: Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta i Link4.

Ubezpieczenie OC i AC

W ofercie Unilink znajdą Państwo między innymi ubezpieczenia komunikacyjne – ubezpieczenie OC (obowiązkowe), oraz ubezpieczenie AC (dobrowolne). Ich celem jest ochrona pojazdu, kierowcy oraz pasażerów w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i poza nią. Nasi specjaliści służą fachową pomocą w doborze najlepszej oferty dostosowanej do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Multiagencja ubezpieczeniowa Unilink może pochwalić się jedną z najszerszych ofert na rynku, dzięki współpracy z 40 największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Są to między innymi:

Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta i Link4. 

W celu znalezienia najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej placówce w Wyszkowie.

ul. 3 Maja 8G, 07-200 Wyszków

Telefon: 539-655-783

E-mail: wyszkow@unilink.pl

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2018 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies