Placówka Własna w Legionowie

ul. Jagiellońska 8A, Legionowo 05-120

Telefon: 511-115-007

E-mail: [javascript protected email address]

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 10:00 - 18:00

Ubezpieczenia

Multiagencja Unilink współpracuje z 40 największymi w Polsce Towarzystwami Ubezpieczeń (takimi jak: Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta oraz LINK4 i wiele innych), dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę polis każdego rodzaju:

•    Ubezpieczenie domu lub mieszkania - w przypadku kradzieży, pożaru, zalania lub innych klęsk żywiołowych.
•    Kmunikacyjne OC/ACOC jest ubezpieczeniem obowiązkowym i chroni nas przed odpowiedzialnością za spowodowany wypadek, zaś AC obejmują uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie, zwierzęta lub zdarzenia losowe takie jak pożar, silny wiatr, powódź i inne.
•    Assistance - jest często rozszerzeniem usług oferowanych do AC, usługami takimi mogą być zastępcze auto w wypadku uszkodzenia podstawowego pojazdu, holowanie czy naprawa na miejscu zdarzenia.
•    Ubezpieczenie życia i zdrowia – które zapewniają ochronę nam i naszym bliskim w przypadku zdarzeń losowych, takich jak nagła śmierć bliskiej osoby, lub poważny wypadek wymagający leczenia i opieki szpitalnej.
•    Ubezpieczenie podróżne (podróży) i turystyczne – oferujemy ubezpieczenia dopasowane do Państwa potrzeb tak by czuli się Państwo bezpiecznie w każdym miejscu na świecie, nie ważne czy to będzie podróż biznesowa czy wakacyjny wyjazd.
•     I inne.
 
W celu znalezienia najlepszej oferty, dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej Placówce w Legionowie, która mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 8A i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.


Nasi czołowi partnerzy:

Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta oraz LINK4

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.