Placówka Własna w Warszawie (Ursynów)

ul. Dereniowa 2A, Warszawa (Ursynów) 02-776

Telefon: 690-914-666

E-mail: [javascript protected email address]

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 10:00 - 18:00

Ubezpieczenia Ursynów

Jako multiagencja ubezpieczeniowa należąca do wiodących w Polsce, posiadamy szereg placówek na terenie całego kraju. W ten sposób zapewniamy łatwy dostęp do naszych usług oraz gotowość udzielania pomocy i informacji osobiście naszym Klientom. Doskonale rozumiemy, że wielu z Państwa pragnie omówić kwestie finansowe twarzą w twarz i chce uzyskać szczegółowe informacje w trakcie indywidualnej rozmowy. Nasze placówki to umożliwiają. W samej Warszawie mamy kilka filii, zaś osoby z Ursynowa i okolic mogą udać się na ulicę Dereniową 2A, gdzie czekają na Państwa nasi specjaliści.

Duży wybór

W trakcie wizyty pomożemy znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę ubezpieczeń od uznanych towarzystw i agencji. Sprawdzamy propozycje PZU, Warty, Generali, AXA, a także wielu innych firm, oferujących polisy. Sprawdzamy proponowane warunki oraz zobowiązania poszczególnych ofert, mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, jak również ich możliwości finansowe. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się między innymi ubezpieczenia na życie i zdrowie, szkolne, jachtów, turystyczne, majątkowe, komunikacyjne. Ponadto możemy zaoferować inne polisy, między innymi dla rolników oraz zawodowe, a także dedykowane dla właścicieli zwierząt.

Doradztwo

Nasi eksperci udzielają wszelkich informacji, a przy tym objaśniają zrozumiałym językiem wszelkie niejasne kwestie znajdujące się w zapisach polisy. Pomagamy klientom indywidualnym, a także osobom prowadzącym działalność rolniczą, jak i tych posiadających własne przedsiębiorstwa. Spotkanie w placówce na warszawskim Ursynowie mogą Państwo umówić z wyprzedzeniem telefonicznie oraz mailowo.

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.