Placówka Własna we Włoszczowej

ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa

Telefon: 539-655-785

E-mail: [javascript protected email address]

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 7:30 - 15:30

Oferta ubezpieczeń

Naszym głównym filarem jest sprzedaż ubezpieczeń, które realizujemy poprzez rozbudowaną sieć agencyjną na terenie całej Polski. Jedna z naszych placówek znajduje się w miejscowości Włoszczowa przy ulicy Wiśniowej 10, która znajduje się przy jednej z głównych arterii miasta. Gwarantuje to bardzo dogodne warunki dojazdu do naszej filii – zarówno komunikacją publiczną, jak również własnym pojazdem. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe, umożliwiające pozostawienie auta na czas spotkania z naszymi agentami.

Wizyta w naszej placówce włoszczowskiej to dobra okazja, aby otrzymać korzystne warunki zabezpieczenia mienia, zdrowia i życia. Proponujemy polisy komunikacyjne, szkolne, turystyczne z bardzo atrakcyjną składką. Podczas spotkania z naszymi ekspertami mogą Państwo uzyskać najatrakcyjniejsze oferty od takich towarzystw jak PZU, Warta, Ergo Hestia oraz szereg innych. Ponadto nasi agenci udzielą szczegółowych informacji oraz wyjaśnią niezrozumiałe kwestie. Zachęcamy do wizyty osoby prywatne oraz przedsiębiorców i rolników.

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.