Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Towarzystwa Ubezpieczeń - razem w jednym miejscu!

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doboru polis odpowiednich dla naszych Klientów. W Unilink troszczymy się o naszych Klientów i zabiegamy o to, aby nasza produktowa oferta była kompleksowa. Dlatego proponujemy oferty przygotowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe jak Ergo Hestia, AXA Ubezpieczenia, Warta, PZU, TUZ Ubezpieczenia, Uniqa Ubezpieczenia i wielu innych. Zabiegamy o staranne dobranie poszczególnych partnerów, sprawdzając zawsze, jaką ofertę mogą zaproponować. W naszym portfolio znajdują się propozycje, liczących się na polskim rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasza baza ofert jest solidnie skonstruowana oraz odpowiednio skrojona pod kątem różnych potrzeb naszych Klientów. Możemy przy tym zapewnić bardzo rozpiętą ofertę od polis komunikacyjnych, poprzez na dom i mieszkania aż po ubezpieczenia na życie i zdrowie. W ofercie Unilink znajdują się standardowe produkty ubezpieczeniowe dla wielu Klientów, a także rozwiązania Towarzystw Ubezpieczeniowych przygotowane specjalnie dla nas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności w branży możemy zapewnić w tym względzie bardzo ciekawe propozycje. Jako multiagencja obsługujemy Klientów na terenie całej Polski, możemy przy tym zagwarantować pomoc w dopasowaniu propozycji najlepiej odpowiadających indywidualnym oczekiwaniom. Zapewniamy szybki kontakt w celu zagwarantowania błyskawicznego kontaktu naszym Klientom, poprzez krótki formularz kontaktowy. Odpowiadamy w możliwie najkrótszym czasie i zapewniamy dogodny termin spotkania. Unilink SA posiada w swojej ofercie aż 40 Towarzystw Ubezpieczeń, m.in.:

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie?

Napisz do nas! Czekamy na Twój kontakt.
Z jakiego źródła otrzymali Państwo informacje o UNILINK SA ?
W celu zapewnienia jak najlepszej oferty prosimy o wybór produktów w zakresie, których chcą Państwo z nami współpracować.
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.