Ubezpieczenia komunikacyjne

Dobrym rozwiązaniem w przypadku zabezpieczenia swojego pojazdu lub floty aut swojej firmy jest ubezpieczenie samochodu – OC, AC, NNW. Proponujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego pakietu – dostosowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Elastyczne oferty oraz duża ich różnorodność pozwalają na dobranie rozwiązania odpowiedniego pod kątem zakresu, jak i wysokości opłacanej składki. Proponowane przez nas komunikacyjne ubezpieczenia samochodów są stworzone z myślą o zabezpieczeniu pojazdu, kierowcy i pasażerów przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

 

Możemy zapewnić oferty od wszelkich ryzyk (ALL RISK) oraz w wybranych ryzykach.

 

Do wyboru:

- Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, czyli OC - samodzielnie lub w pakiecie to oferta skierowana do osób fizycznych, prawnych, a także jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, będących właścicielami bądź posiadaczami aut. OC samochodu jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli aut dopuszczonych do ruchu w Polsce i obejmuje szkody związane z udziałem pojazdu w ruchu drogowym, których następstwem są m.in. uszkodzenia, zniszczenia mienia, utrata zdrowia przez uczestników kolizji lub wypadku.

- Autocasco – ubezpieczenie dobrowolne na wypadek uszkodzenia, utraty lub zniszczenia pojazdu wersji pełnej oraz w mini wersji (tzw. Minicasco)- samodzielnie lub w pakiecie. Zapewnia w takich sytuacjach pokrycie kosztów naprawy bądź gwarantuje odszkodowanie w sytuacjach takich jak np. stłuczka, akty wandalizmu, utrata pojazdu w wyniku powodzi lub pożaru.

 

- Ubezpieczenie Assistance – dobrowolne, dodatkowe ubezpieczenie samochodu, które gwarantuje szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą spotkać w trasie, np. w razie awarii auta, kradzieży, itp. Pomoc w takich sytuacjach jest zapewniona przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. W zależności od oferowanego pakietu ubezpieczenie Assistance może zagwarantować pomoc w przypadku braku paliwa, uszkodzenia lub przebicia opon, czy też awarii akumulatora. Zakres polisy może obejmować też zastępczy pojazd, przewóz medyczny i hospitalizację, itp.

 

- Dodatkowe ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie szyb, ochrona zniżek i inne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TU:  Link 4PZUWartaAllianzGeneraliGothaerErgo HestiaCompensaInterRiskProama, AXAMTU i inne.


Zainteresowała Cię powyższa informacja, chcesz poznać szczegóły i ofertę? To proste! Znajdź Agenta tutaj lub wypełnij formularz tutaj.

Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.