Ubezpieczenia majątkowe

Możemy zaproponować atrakcyjne ubezpieczenie mieszkania, dzięki kompleksowej ofercie polis od większości wiodących Towarzystw w kraju. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym zadbasz o swój dom i swój spokój. Zapewniamy kompleksową ochronę domów i mieszkań wraz z ich wyposażeniem. Ponadto możemy zapewnić ubezpieczenie majątkowe dla dodatkowych budynków i budowli, znajdujących się na terenie posesji. Ponadto zabezpieczeniu podlega mieszkanie i pomieszczenia do niego przynależne (jak piwnica, strych, miejsce parkingowe), mienie ruchome, czy elementy stałe. Podobne zabezpieczenie możemy zapewnić w przypadku domów.

 

Ubezpieczenie nieruchomości obejmuje pomoc i ochronę od wszelkich ryzyk (ALL RISK) oraz w wybranych ryzykach. Polisy obejmują wsparcie także w nagłych przypadkach m.in. usługę hydraulika, elektryka, ślusarza. Wsparcie może objąć także ochronę domków letniskowych, członków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a nawet domu w budowie.

Wybraną polisę możesz rozszerzyć dowolnie o dodatkowe pakiety, proponowane przez różne Towarzystwa. Elastyczne konstrukcje ubezpieczeń domu i mieszkań oraz liczne dodatkowe klauzule pozwalają na dopasowanie polis do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TU:  Link 4PZUWartaAllianzGeneraliGothaerErgo HestiaCompensaInterRisk, Proama. Prezentujemy polisy, pozwalające na zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa w razie nieszczęśliwych wypadków. Dzięki pakietom ubezpieczeń nieruchomości, skutki nieszczęśliwych wypadków lub działania żywiołów nie będą oznaczały utraty całego dobytku, ponieważ polisa zabezpiecza i gwarantuje wypłatę świadczeń w razie takich właśnie wypadków.


Zainteresowała Cię powyższa informacja, chcesz poznać szczegóły i ofertę? To proste! Znajdź Agenta tutaj lub wypełnij formularz tutaj.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę
lub zadzwoń: + 48 22 483 19 19
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.