Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Współpracujemy z Towarzystwami z całego rynku ubezpieczeniowego takimi jak PZUWartaAllianzGeneraliAXAMacifNationale Nederlanden, Signal Iduna i inne. Dzięki temu możesz zapewnić sobie i swoim bliskim ubezpieczenie zdrowotne i na życie odpowiadające indywidualnym potrzebom oraz oczekiwaniom. Proponujemy także polisy wypadkowe.

 

Wśród proponowanych przez nas polis możemy zaproponować:
 


 

Ubezpieczenie na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków

 

Grupy otwarte ( tzw. nieformalne) - możliwość wyboru oferty z kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych i dołączenia do danej grupy.

 

Ubezpieczenie na życie obejmuje zdarzenia m.in. takie jak śmierć, urodzenie dziecka, śmierć rodziców/teściów, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania, operacje, uszczerbek na zdrowiu w wyniku następstwa nieszczęśliwego wypadku i inne.

 

Grupy otwarte charakteryzują się bardzo łatwym zawarciem takiej umowy. Wszystko załatwimy na jednym spotkaniu z Agentem.

 

Pakiet senior - dedykowany dla osób starszych;

 

Ubezpieczenia na życie pod kredyt - z wysokimi sumami ubezpieczeń, akceptowane przez wszystkie banki na rynku.

 

Grupy zamknięte -(tzw. polisy zakładowe) - szybka i dopasowana oferta dla pracowników zakładu pracy uwzględniająca specyfikę branży;


Ubezpieczenia zdrowotne

 

Możemy zaoferować pakiety zdrowotne indywidualne, jak również dla pracowników zakładów pracy(pakiety grupy zamkniętej). Prezentujemy naszym Klientom rozwiązania od wielu Towarzystw, dzięki czemu baza naszych ofert jest dostosowana do zróżnicowanych potrzeb. Wysokość składki polisy uzależniona jest od wybranego pakietu oraz zakresu ubezpieczenia, które wybierzesz.

 

Polisa taka umożliwia uzyskanie świadczeń medycznych oraz opieki zdrowotnej, które pozwalają na zachowanie zdrowia oraz gwarantują ochronę przed skutkami chorób. To dobre rozwiązanie, które pozwoli uzupełnić swoje zabezpieczenie o dodatkowe usługi – różne w zależności od potrzeb i propozycji Towarzystwa.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy w którejś z powyższych kwestii znajdź placówkę najbliżej położoną, wyślij zgłoszenie albo zadzwoń. Odezwiemy się w krótkim czasie i przedstawimy atrakcyjne propozycje lub omówimy tę wybraną przez Ciebie. Działamy w całej Polsce.

 


Zaciekawiła Cię powyższa informacja i chcesz dowiedzieć się więcej na temat prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego lub na życie? To proste! Znajdź Agenta tutaj lub wypełnij formularz tutaj.

Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.