UniBlog

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / UniBlog / Bonus Ubezpieczenia w Grupie Unilink

Bonus Ubezpieczenia w Grupie Unilink

Unilink - największa multiagencja w Polsce, dokonał akwizycji spółki Bonus Ubezpieczenia – jednej z wiodących agencji w województwie śląskim, agencji zajmującej się doradztwem i obsługą ubezpieczeniową firm, instytucji i klientów indywidualnych o rocznym przypisie około 50 mln złotych.

Transakcja zakupu wynika z obranej w 2013 r., konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju Unilink, w oparciu o ścieżkę akwizycji. To pierwszy zakup w tym roku, ale akwizycja na Śląsku nie jest dla Unilink debiutem. Od 2017 r. częścią Grupy Unilink jest spółka Insurance Service, z siecią agencyjną silnie skoncentrowaną w obrębie woj. śląskiego i małopolskiego. Dzięki obu tym akwizycjom Grupa Unilink umocniła swoją pozycję biznesową na tym obszarze geograficznym.

„Cieszymy się, że nasza Grupa się powiększa i że konsekwentnie realizujemy plan dojścia do 2 mld złotych przypisu w 2021 roku. Do akwizycji i integracji kupowanych agencji w struktury naszej Grupy jesteśmy świetnie przygotowani, dokonaliśmy niespełna 25 akwizycji. Jesteśmy w trakcie finalizacji kolejnych transakcji, które będziemy ogłaszać w najbliższych miesiącach. Mamy także wiele do zaoferowania Agentom jak i Towarzystwom Ubezpieczeń”- Igor Rusinowski, prezes Grupy Unilink.

Unilink S.A. jest prężnie rozwijającą się Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce o czym świadczą najwyższe miejsca w rankingach sprzedaży, liczne nagrody od czołowych firm ubezpieczeniowych, a także zeszłoroczna inwestycja funduszu Enterprise Investors, który jako inwestor mniejszościowy wspiera swoim wieloletnim doświadczeniem Grupę Unilink w dalszym rozwoju.

Multiagencja stawia na zaoferowanie agentom profesjonalnej obsługi przy jednoczesnym jak największym ułatwieniu pracy operacyjnej. Już teraz Unilink oferuje współpracującym agentom możliwość skorzystania z platformy do wysyłania wypowiedzeń, kalendarza odnowień czy wsparcia informatycznego w zakresie obsługi systemu, a także dedykowanego Call Center oraz wsparcia Dyrektorów Regionalnych w terenie – zarówno dedykowanych do produktów majątkowych jak i życiowych.

„Dla Agentów na pewno bardzo cenne jest także wsparcie ze strony naszego Departamentu Prawnego i Departamentu Marketingu. Coraz więcej Agentów decyduje się na zacieśnienie współpracy z nami w ramach Programu UniPartner, do którego należy już niespełna 230 Agencji w całej Polsce działających pod marką Unilink. Obecnie pracujemy nad kolejnymi przełomowymi narzędziami informatycznymi, które ułatwią pracę Agentom.” – dodaje prezes Igor Rusinowski.

 

Data publikacji: 14.05.2019

Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.