UniBlog

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / UniBlog / Czy zastanawiałeś się nad możliwymi skutkami szkody...

Czy zastanawiałeś się nad możliwymi skutkami szkody...

...do jakiej może dojść podczas kierowania motocyklem?

Uszczerbek na zdrowiu, zniszczony kask lub bagaż, a może wypadek skutkujący potrzebą przejścia rehabilitacji lub odbycia konsultacji medycznych?

Unilink razem z Saltus TUW podjął współpracę w celu stworzenia kompleksowego rozwiązania dla motocyklistów odpowiadającego na te wyzwania! Zaowocowało to stworzeniem nowego, dotąd niespotykanego w Polsce, rozwiązania ubezpieczeniowego.

Tym rozwiązaniem jest pakiet UniRider.

Wypadek na drodze skutkujący uszkodzeniem drogiego stroju, kasku lub bagażu? Uszczerbek na zdrowiu i widmo długotrwałej rehabilitacji?

To już niestraszne! Od teraz możesz zapewnić swoim Klientom ochronę ubezpieczenia w tym zakresie. UniRider to ochrona zdrowia i mienia, gwarantująca:

  • wypłatę odszkodowania w wyniku nieszczęśliwego wypadku w ruchu drogowym,
  • wypłatę odszkodowania za całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji,
  • wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu,
  • wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadu w ruchu drogowym, już od 2-go dnia pobytu w szpitalu!
  • ubezpieczenie stroju motocyklisty,
  • ubezpieczenie dodatkowych elementów i bagażu,
  • konsultacje lekarzy specjalistów oraz konsultacje profesorskie,
  • badania diagnostyczne,
  • procedury chirurgiczne/ortopedyczne,
  • rehabilitację.

To nie wszystko! Ubezpieczenie obejmuje również możliwość ubezpieczenia pasażera w takim samym wariancie ubezpieczenia jak motocyklisty.

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach zawierających różne wysokości i limity ilościowe: sumy ubezpieczenia, świadczeń, konsultacji, badań diagnostycznych, procedur chirurgicznych/ortopedycznych, rehabilitacji. Pozwala to na dobranie wariantu odpowiadającego Twoim potrzebom oraz oczekiwanej ochronie ubezpieczeniowej.


A może Twój Klient planuje wyjazd motocyklem poza Polskę? Mamy dobrą wiadomość! Możesz rozszerzyć zakres terytorialny ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w ruchu drogowym o zdarzenia powstałe na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej!

A czy wspominaliśmy, że ubezpieczenie obejmuje również kierowanie motorowerami i skuterami?

Potrzebujesz oferty dla swojego Klienta?

Zadzwoń: DWS 22 483 19 19 wew. 2

Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.