UniBlog

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / UniBlog / Unilink rośnie!

Unilink rośnie!

Unilink - największa multigencja ubezpieczeniowa w Polsce przejęła jednego z liderów sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w kanale dealerów samochodowych oraz motocyklowych. Łączny przypis Grupy w 2016 roku znacznie przekroczy 300 mln złotych. To początek ekspansji Unilink poprzez akwizycje na rynku multiagencji.

Dzięki przejęciu firmy Voxen, multiagencja Unilink ubezpieczy właścicieli samochodów i motocykli w sieciach dealerskich takich marek, jak: Suzuki, Kia, Nissan, Mitsubishi, Fiat.

Biznes Voxen będzie przez Unilink dalej rozwijany w dotychczasowym kształcie przy wykorzystaniu licznych efektów synergii w ramach Grupy. Składają się na nie m.in.: największa na rynku multiagencji struktura dyrektorów regionalnych, ogromny kapitał relacji i doświadczeń we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz kompetencje Voxen w obszarze zarządzania procesowego i dostarczaniu najwyższej jakości serwisu, z którego firma jest znana na rynku.

Partnerzy Voxen – importerzy, dealerzy oraz sami klienci zyskają na tym połączeniu dzięki jeszcze lepszej niż do tej pory ofercie oraz obsłudze. Tym samym Voxen we współpracy z Unilink jeszcze silniej będzie rozwijać się na rynku dealerskim. Zasady współpracy, a także cały zespół Voxen pozostają bez zmian. W szczególności, zespół Voxen obsługujący w terenie i w Centrali nie zmienia się.

Dla dotychczasowych Partnerów Unilink – Agentów Ubezpieczeniowych oznacza to natomiast dalszą poprawę serwisu w terenie i centralnie, chociażby dzięki możliwości wprowadzenia jeszcze lepszych procesów sprzedażowych i posprzedażowych, które przez lata rozwijał Voxen.

Obok kolejnych akwizycji koncentrujemy się na rozwijaniu współpracy z Agentami, dostarczając im ofertę produktową wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, doskonałą obsługę oraz atrakcyjne warunki finansowe. Właśnie uruchamiamy nową edycję Programu Partnerskiego, który daje Agentom jeszcze więcej korzyści ze współpracy z Unilink, w tym pozwala na intensyfikację rozwoju własnego biznesu w unikalny sposób – mówi Igor Rusinowski, prezes zarządu Unilink.

Unilink S.A. działa od 2010 roku i choć jest najmłodszą ogólnopolską agencją ubezpieczeniową w kraju, udało jej się osiągnąć pozycję lidera tego rynku. Firma koncentruje się na ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych a od ponad roku skutecznie rozwija również sprzedaż polis życiowych i zdrowotnych. Współpracuje z 6 000 agentów w całej Polsce.


Data publikacji: 2016/05/16

Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.