UniPartner

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / UniPartner

UniPartner – Elitarny Klub dla wyjątkowych Partnerów 

Rynek Multiagencji Ubezpieczeniowych z roku na rok staje się coraz trudniejszy. W Unilink wiemy, że pozyskanie Klienta wymaga dużego wsparcia marketingowego, aby móc wyróżnić się na tle stale rosnącej konkurencji. Taką przewagę można uzyskać wykorzystując efekt synergii, na który składa się: nowoczesne oznakowanie Agencji, oznakowany samochód służbowy, lokalne i ogólnopolskie działania marketingowe czy wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi marketingowych jakie daje Internet. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i wspieramy naszych Agentów w rozwoju ich biznesu marketingowego. Dla naszych najlepszych Partnerów przygotowaliśmy specjalny program – UniPartner.
UniPartner to znacznie więcej niż Program Partnerski. Program ten działa na zasadzie Klubu, do którego Agent otrzymuje specjalne zaproszenie. Uczestnictwo w programie jest zarezerwowane dla Partnerów spełniających ścisłe kryteria jakościowe i lojalnościowe. Agenci muszą pozytywnie przejść proces weryfikacji i uzyskać polecenie od Dyrektora Regionalnego. Ta ścisła selekcja jest spowodowana wymiernymi korzyściami jakie są przewidziane ze strony Unilink. Korzyści to przede wszystkim: nowoczesne oznakowania Agencji na koszt Unilink, samochód służbowy w niezwykle atrakcyjnej ofercie niedostępnej na rynku, realizacja indywidualnych działań marketingowych z budżetu Unilink oraz wsparcie Trenera Biznesu – dedykowanego dla naszego Partnera. 
Dowiedz się więcej!

 


Zapraszamy do kontaktu:
Iwona Piwowarska-Olbert,
Dyrektor Programu Partnerskiego UniPartner
tel.: 506 489 204
adres e-mail: i.piwowarska@unilink.pl

Pierwszy kontakt z UNILINK S.A mieliśmy na spotkaniu z dyrektorem regionalnym Ryszardem Żyłą, który swoim profesjonalnym podejściem przekonał nas do rozpoczęcia współpracy.  Od początku mogliśmy liczyć na pełne wsparcie w wejściu na rynek ubezpieczeniowy.  Pomocni byli zarówno pracownicy DWS, jak i menadżerowie Towarzystw Ubezpieczeniowych.  Kolejnym krokiem napędowym było przystąpienie do programu UNIPartner. Identyfikacja z najszybciej rozwijającą się multiagencją w Polsce, przełożyła się na większe zainteresowanie naszym biurem, co pozwoliło Nam, na budowanie coraz większej bazy klientów.  Zmiana obrandowania na UNILINK, podkreśliła nasze kompetencje.  Decyzja którą podjęliśmy o dołączeniu jako partner, okazała się dobrym rozwiązaniem, na nasz dalszy wspólny rozwój.

Bartłomiej Wachecki, Częstochowa

Wstąpienie do programu UniPartner, to kolejny krok w mojej działalności pośrednika ubezpieczeniowego. Nasza współpraca trwa od przeszło czterech lat. Kiedy Unilink zaproponował mi wstąpienie do tego Programu, była to dla mnie wielka nobilitacja, ale także szansa na szybszy rozwój na nie łatwym już przecież rynku ubezpieczeniowym. Dynamicznie zmiany branżowe, nowości legislacyjne, bardzo silna konkurencja i ilość informacji to tylko kilka aspektów, z którymi zmierzyć musi się pośrednik ubezpieczeniowy. Dla mnie wejście do programu UniPartner to poczucie, że jestem częścią dużego zespołu, który może wspólnie radzić sobie z wyzwaniami biznesowymi. To większe szanse na zdobycie klienta, kiedy reprezentuje się największą multiagencję ubezpieczeniową na polskim rynku. Moje wcześniejsze doświadczenie w pracy handlowca w kilku międzynarodowych firmach dało mi przekonanie, że rozpoznawalność marki to wielka zaleta. W świecie ubezpieczeń taką marką jest Unilink, a jeśli znajdą się tacy, którzy chcieliby podważyć tę tezę, to zapewniam, że Agent Tomek z Sieradza będzie ciężko pracował nad wzmocnieniem pozytywnego, wspólnego wizerunku.

Tomasz Marcinkowski, Sieradz

220%*
Agenci rosną z nami szybko! Średnio aż o 220% w pierwszym roku współpracy
95%
Agentów poleca Unilink
4,6/5
Otrzymaliśmy wysoką ocenę jakości współpracy
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.