Zaproszenie do Współpracy

Zaproszenie do Współpracy

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do współpracy z UNILINK SA – największą Multiagencją Ubezpieczeń w Polsce. Jesteśmy obecni na polskim rynku finansowym nieprzerwanie od 16 lat.

Naszym Partnerom – Agentom Ubezpieczeniowym zapewniamy stabilną, bezpieczną i długofalową współpracę z poszanowaniem Państwa niezależności biznesowej i ochronę portfela ubezpieczeniowego.

Oferujemy najlepszą obsługę i wsparcie Agenta w zakresie wszystkich procesów około-ubezpieczeniowych, od szkoleń, poprzez system informatyczny, wsparcie transakcyjne, opiekę menadżerów Unilink i Towarzystw w terenie, opiekę dedykowanych Opiekunów w Centrali, terminowe rozliczenia prowizji i błyskawiczną ich wypłatę, rozliczenia produkcji, wygodny i przejrzysty system informatyczny z porównywarką ubezpieczeń komunikacyjnych.

Nasza oferta Towarzystw Ubezpieczeń jest kompleksowa zarówno w obszarze majątkowym, życiowym, zdrowotnym oszczędnościowym i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Prosimy dać nam szansę współpracy z Państwem – bardzo szybko w praktyce udowodnimy wszystkie oferowane Państwu korzyści.

Licząc na Państwa zaufanie, pozostajemy z szacunkiem,
Zarząd i Akcjonariusze UNILINK SA

 

Dołącz do UNILINK SA

Zapraszamy do współpracy z największą Multiagencją Ubezpieczeniową w Polsce

Główne korzyści ze współpracy z Unilink to:

 • Kompleksowa oferta produktowa w jednym miejscu – oferujemy Państwu dostęp do ponad 40 Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez jeden system sprzedaży i obsługi. Są to Towarzystwa z oferta zarówno komunikacyjną, majątkową, życiową, zdrowotną i oszczędnościową. Ponadto, w swojej ofercie mamy produkty IZKE wiodących Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz produkt smart11 – składki na raty oraz możliwość otwarcia punktu opłat na preferencyjnych warunkach,
 • Atrakcyjne, wyższe niż rynkowe prowizje uzależnione od rozwoju sprzedaży w Agencji,
 • Poza-prowizyjne elementy wynagrodzenia, w tym liczne konkursy sprzedażowe,
 • Unikalny Program Partnerski oferujący szereg poza-finansowych korzyści oraz Program Lojalnościowy UniPunkty (zbierane w ramach współpracy punkty wymieniamy na materiały reklamowe i nagrody)
 • W pełni elektroniczny, prosty i wygodny system sprzedaży i obsługi ubezpieczeń oraz rozliczeń prowizji,
 • Własna Porównywarka Ubezpieczeń Komunikacyjnych,
 • Pełna obsługa procesu licencyjnego w KNF,
 • Wsparcie merytoryczne z Centrali Unilink – Departament Wsparcia Sprzedaży do dyspozycji,
 • Obsługa przed dedykowanego dla Państwa Regionalnego Dyrektora Sprzedaży Unilink S.A,
 • Dostępność szkoleń on-line, które pozwalają na poszerzanie swojej wiedzy bez konieczności zamykania biura,
 • Brak konieczności zakupu polisy OC agenta,
 • Brak planów sprzedażowych.

Obsługa i wsparcie Agenta

Unilink zapewnia najlepszą obsługę i wsparcie dla Agenta Ubezpieczeniowego w Polsce. Realizujemy ją zarówno w terenie, blisko Agenta, jak i centralnie. Unilink to największa w Polsce struktura terenowa – blisko 30 Dyrektorów Regionalnych i Regionalnych Kierowników Sprzedaży. Ich zadaniem jest pełna opieka nad Agentem Ubezpieczeniowym – począwszy od przeprowadzenia procesu licencyjnego w Towarzystwach, organizacja szkoleń produktowych, wdrożenie sprzedaży bezpośrednio w biurze Agenta oraz wsparcie w zawieraniu umów ubezpieczenia, w szczególności tych, które sprawiają Agentom najwięcej trudności (np. nietypowe ryzyka firmowe).

 

Szczególny nacisk kładziemy na rozwój sprzedaży ubezpieczeń dobrowolnych – majątkowych i życiowych, gdyż wierzymy, że w ten sposób możemy pomóc naszym Agentom zbudować długotrwałą wartość dla klientów a nam wspólnie – dla Towarzystw Ubezpieczeń – z racji stabilności i dochodowości tych kategorii produktowych. Dodatkowo, do Państwa dyspozycji są współpracujący z nami Menedżerowie i Opiekunowie ze strony Towarzystw.

Ponadto, do dyspozycji Agentów mamy Departament Wsparcia Sprzedaży w Centrali Unilink oraz specjalistów produktowych. Szkolimy ze wszystkich produktów ubezpieczeniowych w naszej ofercie oraz wspieramy w zawarciu polis ubezpieczeniowych, nawet tych bardzo skomplikowanych.

Porównywarka

W Unilink dbamy aby nasi Partnerzy korzystali z wysokiej jakości systemów informatycznych. Z pełną odpowiedzialnością deklarujemy, że porównywarka Unilink jest obecnie najnowocześniejszym narzędziem na rynku.

Umożliwia ona szybkie, wygodne wiarygodne wyliczenie oferty ubezpieczeń komunikacyjnych w kilkunastu Towarzystwach.

 

Dodatkowo, w szeregu Towarzystw jest możliwe natychmiastowe spolisowanie wybranej oferty, bez konieczności ponownego wprowadzania danych do systemu.

Co ważne, nasze narzędzie podlega ciągłym usprawnieniom w oparci o Państwa opinie i doświadczenia. Rozszerzamy również liczbę Towarzystw, których oferta jest prezentowana.

System
dla Agenta

System informatyczny (SOS Unilink) wspomaga każdy aspekt pracy Agenta

Warunki
finansowe

Warunki finansowe w Unilink należą do najkorzystniejszych na rynku