Zaproszenie do współpracy

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Zaproszenie do współpracy

Historia i Misja

Na rynku Unilink funkcjonuje nieprzerwanie od 17 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 9 lat koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, zaledwie po 9 latach od rozpoczęcia działalności w obszarze ubezpieczeń możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisem składki. Unilink stawia na rozwój organiczny, ale jest także pionierem rozwoju przez akwizycje. W 2016 r. dokonaliśmy akwizycji multiagencji VOXEN, specjalizującej się w dystrybucji ubezpieczeń w kanale dealerskim. VOXEN świadczy usługi między innymi dla takich marek jak SUZUKI czy KIA. Kolejnym dużym przedsięwzięciem była akwizycja Agencji Insurance Service na początku 2017 r. W 2019 r. do Grupy Unilink dołączyła kolejna spółka - Consultia sp. z o. o.
W efekcie powstała Grupa Unilink – silny i wiarygodny partner w ubezpieczeniach. W swojej ofercie posiadamy produkty aż 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, a współpracuje z nami już ponad 13000 Agentów.
Zarząd Grupy Unilink to menedżerowie i specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i rynkach zagranicznych zarówno w obszarze ubezpieczeń jak i organizacji i zarządzaniu sieciami sprzedaży. Z kolei w skład zespołu Grupy wchodzą wysokiej klasy specjaliści i osoby z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w wiodących Towarzystwach Ubezpieczeń.

Spółki z Grupy Unilink łączy misja i wartości. Nasza misja to tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

Zapraszamy do współpracy z Unilink – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron!
Zaufało nam już ponad 13000 Agentów z całego kraju! 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Praca z naszymi Partnerami, Agentami Ubezpieczeniowymi i Towarzystwami Ubezpieczeń jest naszą pasją. Cieszymy się za każdym razem, kiedy nasze dokonania zostały docenione.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas! Czekamy na Twój kontakt.
Z jakiego źródła otrzymali Państwo informacje o UNILINK SA ?
W celu zapewnienia jak najlepszej oferty prosimy o wybór produktów w zakresie, których chcą Państwo z nami współpracować.
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.