Unilink Ubezpieczenia Frysztak Piętniewicza

  • Otwarte do: 15:30
  • poniedziałek 11:00 - 17:00
  • wtorek 08:30 - 15:30
  • środa 08:30 - 15:30
  • czwartek 08:30 - 15:30
  • piątek 08:30 - 15:30
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Piętniewicza 1,
38-130 Frysztak

Unilink S.A. to największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce.Jesteśmy liderem ubezpieczeń w kraju. Ciągle powiększająca się sieć współpracujących z nami agentów, największa liczba sprzedanych polis rocznie, a także najszersza oferta ubezpieczeń na rynku sprawiają, że jesteśmy placówką godną Twojego zaufania. Możesz mieć pewność, że za naszym pośrednictwem znajdziesz polisę, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie ubezpieczeń samochodowych, polis na życie, ubezpieczeń zdrowotnych (wraz z atrakcyjnymi pakietami medycznymi), firmowych czy rolnych. Oferujemy także ubezpieczenia szkolne dla dzieci (NNW) i zadbamy o Twoje bezpieczeństwo na wakacjach.

Sprawę każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie i podchodzimy do niej z pełnym profesjonalizmem. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, czy jesteś klientem indywidualnym, możesz liczyć na nasze doradztwo personalne na najwyższym poziomie.

Wybierając Unilink S.A., nie musisz zaprzątać sobie głowy formalnościami. Oprócz znalezienia dla Ciebie najlepszej polisy oraz atrakcyjnych zniżek obniżających wysokość opłacanych składek zadbamy o to, aby zachować ciągłość Twojego ubezpieczenia. Od tej pory nie musisz martwić się, czy Twoja polisa zostanie automatycznie przedłużona. Wybierz najlepszą dla siebie ofertę, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura we Frysztaku mieszczącego się przy ulicy Piętniewicza 1. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że bez problemów można do nas dojechać własnych samochodem, jak i komunikacją miejską. Swoim klientom oferujemy również wygodny parking tuż przy biurze.

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 11:00-17:00 oraz od wtorku do piątku od 8:30 do 15:30.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej