Ubezpieczenia Łochów Długa - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

Ubezpieczenia Łochów Długa - Unilink S.A. - Placówka Partnerska
Ubezpieczenia Łochów Długa - Unilink S.A. - Placówka Partnerska
Ubezpieczenia Łochów Długa - Unilink S.A. - Placówka Partnerska
  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 09:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 08:00 - 12:00
  • niedziela nieczynne
ul. Długa 12A,
07-130 Łochów

Chcesz ubezpieczyć nieruchomość, samochód, a może zagwarantować ochronę swoim pracownikom? Bez względu na to, co jest Twoją motywacją, z pewnością możesz liczyć na naszą pomoc. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w gąszczu ofert od towarzystw ubezpieczeniowych trudno o rozeznanie, które umożliwiłoby podjęcie właściwej decyzji. Dlatego, zamiast spotykać się z przedstawicielami licznych ubezpieczalni, możesz po prostu zajrzeć do nas – porównamy propozycje na miejscu i wspólnie wybierzemy tę najlepszą.

W Unilink S.A. zatrudniamy doskonale przeszkolonych, pełnych zrozumienia i wiedzy agentów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób pomagać klientom w obliczu tak ważnej decyzji, jaką jest wykupienie ubezpieczenia. Wiemy wszystko o tradycyjnych polisach chroniących życie i zdrowie, a przy tym specjalizujemy się też w ubezpieczeniach majątkowych, firmowych, rolnych, komunikacyjnych, szkolnych czy turystycznych. Pozwala nam to na personalne doradztwo, które przydaje się również na etapie podpisywania umowy – np. poprzez weryfikację oferowanych warunków lub pomoc przy wypełnianiu przekazanych formularzy.

Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w miejscowości Łochów przy ulicy Długiej 12A. Można nas tam znaleźć od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a do tego w soboty od 8:00 do 12:00. Dzięki temu klienci mogą umówić się na dogodną godzinę.

Ponieważ wiele spraw możemy też załatwić zdalnie, zachęcamy jednakowo do kontaktu telefonicznego oraz przez internet.

Sprawdź co mówią o nas klienci: