Ubezpieczenia Warszawa Al. Krakowska - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

  • Otwarte do: 18:00
  • poniedziałek 09:00 - 18:00
  • wtorek 09:00 - 18:00
  • środa 09:00 - 18:00
  • czwartek 09:00 - 18:00
  • piątek 09:00 - 18:00
  • sobota 09:30 - 13:30
  • niedziela nieczynne
al. Krakowska 113A,
02-180 Warszawa

Nasza multiagencja Unilink S.A. powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, którzy pragną, aby wybrana przez nich polisa na życie była idealnie dopasowana do wymagań i oczekiwań. Od ponad osiemnastu lat pomagamy zainteresowanym w weryfikacji dostępnych ofert i wskazujemy te, które mogą okazać się solidną inwestycją w przyszłość.

Zajmujemy się nie tylko sprawami indywidualnymi, ale także firmowymi. Pomagamy w wyborze ubezpieczeń komunikacyjnych, rolnych, szkolnych, turystycznych, majątkowych oraz oczywiście tych, które chronią życie i zdrowie. Zakres naszych obowiązków jest szeroki, a ponadto każda współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna.

Wszystkich zainteresowanych chcielibyśmy zaprosić do jednej z naszych placówek dostępnych w kraju. W zupełności rozumiemy, że wybór polisy nie prosty, dlatego nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Jedno z naszych biur w Warszawie mieści się przy al. Krakowskiej 113A, czyli tuż naprzeciwko Instytutu Lotnictwa. Przed lokalem znajduje się parking, jednak dojazd komunikacją miejską także jest dogodny i komfortowy (zatrzymuje się tutaj tramwaj linii 7, 9, 15 oraz autobus 154, 220, 124, 317).

Chcieliśmy zapewnić możliwość spotkania w dogodnym terminie, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. Nasza placówka otwarta jest przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku pracujemy między godziną 9:00 a 18:00, a tymczasem w soboty zapraszamy od godziny 9:30 do 13:30.

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej