Ubezpieczenie komunikacyjne Twojego samochodu

W Unilink znajdziesz najlepiej dopasowane ubezpieczenie komunikacyjne do Twoich potrzeb. Pomogą Ci w tym Agenci Unilink, oferując ubezpieczenia ponad 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nie musisz zaprzątać sobie głowy porównywaniem ofert OC, AutoCasco, Assistance czy NNW - nasi Agenci zrobią to za Ciebie.

Ubezpieczenie OC

Unilink oferuje ubezpieczenia komunikacyjne wszystkich ubezpieczycieli działających na polskim rynku, w tym PZU, Warty, LINK4, AXA, Generali.

Ubezpieczenie AutoCasco

Ubezpieczenie AC czyli autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym, chroniącym istotny składnik majątku osoby ubezpieczającej, jakim jest pojazd.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance to wsparcie w razie wypadku, awarii, czy innych nieprzewidzianych okoliczności.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie to chroni przed skutkami nieszczęśliwych wypadków - tak pasażera i jak i kierowcę.

Ubezpieczenie Auto Szyba

Potrzebujesz dodatkową ochronę dla swojego auta? Ubezpieczenie szyb to dobry pomysł.

Ubezpieczenie Opon

Zakres tej usługi obejmuje zarówno wymianę koła na miejscu, jak i odholowanie pojazdu do zakładu wulkanizacyjnego, jeśli wymiana w miejscu zdarzenia nie jest możliwa.

Ubezpieczenie samochodu ciężarowego

Samochody ciężarowe zarejestrowane w Polsce, tak jak samochody osobowe, muszą posiadać ważne OC, a jego zakres definiowany jest przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych.


Ubezpieczenia komunikacyjne

Obecnie korzystanie z samochodu stanowi standard dla większości osób. Aby jednak codzienna jazda do pracy czy niedzielny wypad za miasto z rodziną obyły się bez przykrych niespodzianek, warto zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze nie narażasz siebie ani swoich towarzyszy podróży na niebezpieczeństwo. W ofercie Unilink S.A. znajdziesz zarówno podstawowe polisy ubezpieczeniowe, jak i korzystne ubezpieczenia dodatkowe.

Ubezpieczenia OC – powinność każdego kierowcy

Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem w przypadku każdego kierowcy. Jego posiadanie to skuteczna ochrona, która gwarantuje wypłatę odszkodowania w momencie, gdy to Ty będziesz sprawcą szkody wyrządzonej osobom trzecim lub obcemu pojazdowi w zderzeniu drogowym. Pamiętaj, że nawet jeden dzień bez ważnego ubezpieczenia OC to poważne konsekwencje finansowe – polisę OC powinieneś wykupić najpóźniej w dniu rejestracji auta.

Miej na uwadze, że zakres ubezpieczenia OC jest regulowany prawnie, dlatego jego zakres pozostaje taki sam bez względu na towarzystwo ubezpieczeniowe. Wybierając polisę OC, zwróć uwagę na jej cenę oraz pakiety dodatkowe.

Ubezpieczenia dodatkowe – maksimum bezpieczeństwa

Oczywiście nie warto poprzestawać tylko na podstawowej polisie. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni nas tylko w momencie, gdy to my jesteśmy sprawcami wypadku. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia naszego samochodu lub, co gorsza, kradzieży, OC nie pokryje naszych strat.

Dlatego tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w pakiet ubezpieczeń dodatkowych, dzięki czemu będziemy czuć się bezpiecznie niezależnie od sytuacji:

  • ubezpieczenie AC – w razie stłuczki, kradzieży, aktów wandalizmu lub uszkodzenia samochodu poprzez siły natury możesz liczyć na odszkodowanie ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego. Sprawdź, czy możesz je kupić w korzystnym cenowo pakiecie razem z OC;
  • ubezpieczenie Assistance – w razie wypadku, awarii lub nieprzewidzianych sytuacji możesz skorzystać z wsparcia informacyjnego oraz szybkiej organizacji pomocy niezależnie od pory dnia czy nocy. W zakres Assistance wchodzi między innymi bezpieczne odholowanie auta, pomoc fachowców przy naprawie lub organizacja auta zastępczego;
  • ubezpieczenie NNW – jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu, Ty lub poszkodowany pasażer może liczyć na otrzymanie odszkodowania. NNW obejmuje m.in. zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji;
  • ubezpieczenie Auto Szyba – zapewnia dodatkową ochronę w momencie, gdy dojdzie do uszkodzenia szyby – towarzystwo ubezpieczeniowe wymieni ją na produkt bardzo dobrej jakości.