Obecni Partnerzy

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Obecni Partnerzy

UniPartner – Elitarny Klub dla wyjątkowych Partnerów 

Program UniPartner z miesiąca na miesiąc nabiera coraz większego tempa. Dziś już ponad 250 UniPartnerów wspólnie z nami rozwija swoje biznesy ubezpieczeniowe. W Unilink wiemy jak dużym wyzwaniem jest sprostanie coraz bardziej wymagającemu rynkowi ubezpieczeń, dlatego nieustannie staramy się poszerzać oferowane w ramach Programu UniPartner korzyści – tak aby UniPartnerzy nie czuli się pozostawieni samemu sobie i rozwijali się jeszcze prężniej. Każdy Partner przystępujący do Programu uzyskuje nowoczesne i profesjonalne obrandowanie swojej agencji – zgodne z wymogami obowiązującego już IDD.

Po zmianie obrandowania nasi UniPartnerzy mogą liczyć na wsparcie w marketingu lokalnym, poprzez uruchomienie wspólnego budżetu marketingowego, gdzie Unilink finansuje aż 50% kosztów związanych z reklamą. Dedykowana osoba w Centrali Unilink doradzi w zakresie przygotowania oraz prowadzenia wybranych działań marketingowych i wraz z wykwalifikowanym zespołem graficznym przygotuje niezbędne materiały. Każdy UniPartner ma także możliwość wzięcia udziału w gotowych kampaniach tematycznych, gdzie korzystając z przygotowanych materiałów od razu może przystąpić do promocji swojej placówki. Dodatkowo, nasi UniPartnerzy mogą korzystać z możliwości personalizowania gadżetów dla swoich klientów a także zamawiania materiałów marketingowych w doskonałej ofercie.

Świetnym dopełnieniem zmiany wyglądu agencji naszych UniPartnerów stanowi – strona www oraz poczta e-mail  osadzone w domenie partnerunilink.pl, dzięki którym nasi UniPartnerzy nie muszą się już martwić jak prawidłowo dotrzeć do swoich klientów w sieci, jednocześnie spełniając wszystkie wymogi RODO.

Dla uczestników programu UniPartner przygotowaliśmy również możliwość konsultacji z naszym Trenerem Biznesu – Piotrem Oleszczukiem. Podczas konsultacji Piotr ustala potrzeby Partnera dotyczące poprawy funkcjonowania placówki, obserwuje jak są obsługiwani klienci oraz weryfikuje jakie działania marketingowe są realizowane. Następnie UniPartner otrzymuje analizę SWOT z wytyczonymi obszarami do poprawy oraz dalsze możliwości rozwoju. Piotr wspiera również UniPartnerów w ich dalszym rozwoju, pozostając z Państwem w stałym kontakcie.

Dbając o czas i wygodę, nasi UniPartnerzy mogą również korzystać z Centrum Rozliczeniowego w Sosnowcu gdzie wysyłają całą produkcję – bez konieczności rozsyłania jej bezpośrednio do TU a także mają bezpłatny dostęp do Porównywarki Unilink i czytnika kodów AZTEC a już niebawem – z modułu CRM w systemie UniAgent, który będzie posiadał funkcjonalności zbliżone do komercyjnych programów dostępnych na rynku takich jak chociażby Agent M6. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż dzięki powyższym korzyściom dostępnym w Programie UniPartner, UniPartnerzy znacząco odczuwają zainteresowanie nowych klientów ofertą ich Agencji a tym samym podnoszą swoje wyniki sprzedażowe! Zapraszamy do współpracy, a już niebawem będą czekać na Państwa kolejne korzyści…!

Dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu:

Iwona Piwowarska-Olbert

Dyrektor Programu Partnerskiego UniPartner
tel.: 794 040 005
adres e-mail: i.piwowarska@unilink.pl

Karolina Burakowska

Specjalista Programu Partnerskiego UniPartner
tel.: 660 493 929
adres e-mail: k.burakowska@unilink.pl

 

 

Twoje nowe auto firmowe w atrakcyjnej ofercie

Świetnym dopełnieniem wizualizacji biura jest auto służbowe – które nasi Partnerzy mogą wynająć na niezwykle konkurencyjnych, niedostępnych na rynku warunkach. W ramach wynajmu Partnerzy mają zapewniony serwis auta, ubezpieczenie a także opony zimowe podczas zmiany sezonu. Konkurencyjny wobec rynku jest także czas wynajmu, ponieważ są to tylko 24 miesiące. Dla wygody naszych Agentów rozliczenie kosztu wynajmu auta odbywa się poprzez potrącenie prowizji.

 

Wprowadź swój biznes ubezpieczeniowy na wyższe obroty! Skontaktuj się z Trenerem Biznesu!

Piotr OleszczukPiotr Oleszczuk w agencji Unilink SA, zajmuję się wsparciem Agentów w zakresie prowadzenia działalności. Pokazuje nowe możliwości rozwoju agencji i pomaga wyjść z rutyny. Przygotowuje analizy SWOT, które mają na celu określenie tego, co jest mocną stroną agencji, a co wymaga poprawy. Razem z Agentem szuka rozwiązań danego problemu i ustala dalszy plan działania. Drogi Agencie, jeżeli czujesz potrzebę zmian koniecznie skontaktuj się z Piotrem!

Piotr przygotowuje analizy SWOT w których zwraca uwagę na:

  • wygląd biura, widoczność oraz czytelność oznaczenia zewnętrznego lokalu, porządek w środku oraz przed biurem, organizację poczekalni,
  • dostępność lokalu: miejsca parkingowe, wejście z ulicy, sąsiedztwo sklepów i  punktów usługowych,
  • działania marketingowe: dostępność materiałów marketingowych takich jak wizytówki, ulotki, banery, własne gadżety, flagi reklamowe, plakaty potykacze. Obecność w sieci tj. strona www, fanpage, wizytówka w Google,
  • organizację akcji mających na celu promocję biura,
  • dostępność oferowanych produktów tj. liczbę TU oraz zakres proponowanych ubezpieczeń,
  • obsługę klienta: zbadanie potrzeb, prezentację oferty, zamknięcie sprzedaży, dosprzedaż produktów dodatkowych tzw. cross selling, obsługę wznowień, wręczanie wizytówek, pracę na poleceniach,
  • sposób zarządzania i motywowania pracowników biura,
  • pracę na bazie klientów tj. informowanie o nowych produktach, organizację akcji sezonowych np. przed wakacjami, wysyłanie życzeń do klientów,
  • współpracę z innymi przedsiębiorcami z branży, która jest bliska usługom finansowym i ma na celu pozyskanie nowych klientów.

Dowiedz się więcej!
Zapraszamy do kontaktu:
Piotr Oleszczuk, Trener Biznesu
tel.: 510 291 090,
adres e-mail: p.oleszczuk@unilink.pl

Poznaj opinie

naszych Agentów

Zapytania ofertowe:

Doradzimy i pomożemy wybrać korzystne ubezpieczenie. Zapytania prosimy kierować mailem na adres: zapytania.ofertowe@unilink.pl lub telefonicznie na numer +48 22 483 19 01
Karolina Rugal
Kierownik Zespołu Leadowego
Tel.: +48 667 979 466
E-mail: k.rugal@unilink.pl
Beata Sawicka (korpo)
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych
Tel.: +48 790 278 945
E-mail: b.sawicka@unilink.pl
Joanna Sobczak-Wiącek
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: +48 576 010 102
E-mail: j.sobczak-wiacek@unilink.pl
Mateusz Karyś (pakiety dealerskie)
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: +48 690 914 666
m.karys@unilink.pl
Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2019 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 548 053,00 zł, opłacony w całości.