Obecni Partnerzy

Multiagencja Ubezpieczeniowa: ubezpieczenia zdrowotne, na życie, turystyczne, samochodu - Unilink SA / Obecni Partnerzy

UniPartner – Elitarny Klub dla wyjątkowych Partnerów 

Program UniPartner z miesiąca na miesiąc nabiera coraz większego tempa. Dziś już ponad 300 UniPartnerów wspólnie z nami rozwija swoje biznesy ubezpieczeniowe. W Unilink wiemy jak dużym wyzwaniem jest sprostanie coraz bardziej wymagającemu rynkowi ubezpieczeń, dlatego nieustannie staramy się poszerzać oferowane w ramach Programu UniPartner korzyści – tak aby UniPartnerzy nie czuli się pozostawieni samemu sobie i rozwijali się jeszcze prężniej. Każdy Partner przystępujący do Programu uzyskuje nowoczesne i profesjonalne obrandowanie swojej agencji – zgodne z wymogami obowiązującego już IDD.

Po zmianie obrandowania nasi UniPartnerzy mogą liczyć na wsparcie w marketingu lokalnym, poprzez uruchomienie wspólnego budżetu marketingowego, gdzie Unilink finansuje aż 50% kosztów związanych z reklamą. Dedykowana osoba w Centrali Unilink doradzi w zakresie przygotowania oraz prowadzenia wybranych działań marketingowych i wraz z wykwalifikowanym zespołem graficznym przygotuje niezbędne materiały. Każdy UniPartner ma także możliwość wzięcia udziału w gotowych kampaniach tematycznych, gdzie korzystając z przygotowanych materiałów od razu może przystąpić do promocji swojej placówki. Dodatkowo, nasi UniPartnerzy mogą korzystać z możliwości personalizowania gadżetów dla swoich klientów a także zamawiania materiałów marketingowych w doskonałej ofercie.

Świetnym dopełnieniem zmiany wyglądu agencji naszych UniPartnerów stanowi – strona www oraz poczta e-mail  osadzone w domenie partnerunilink.pl, dzięki którym nasi UniPartnerzy nie muszą się już martwić jak prawidłowo dotrzeć do swoich klientów w sieci, jednocześnie spełniając wszystkie wymogi RODO.

Dla uczestników programu UniPartner przygotowaliśmy również możliwość konsultacji z naszym Trenerem Biznesu – Piotrem Oleszczukiem. Podczas konsultacji Piotr ustala potrzeby Partnera dotyczące poprawy funkcjonowania placówki, obserwuje jak są obsługiwani klienci oraz weryfikuje jakie działania marketingowe są realizowane. Następnie UniPartner otrzymuje analizę SWOT z wytyczonymi obszarami do poprawy oraz dalsze możliwości rozwoju. Piotr wspiera również UniPartnerów w ich dalszym rozwoju, pozostając z Państwem w stałym kontakcie.

Dbając o czas i wygodę, nasi UniPartnerzy mogą również korzystać z Centrum Rozliczeniowego w Sosnowcu gdzie wysyłają całą produkcję – bez konieczności rozsyłania jej bezpośrednio do TU a także mają bezpłatny dostęp do Porównywarki Unilink i czytnika kodów AZTEC a już niebawem – z modułu CRM w systemie UniAgent, który będzie posiadał funkcjonalności zbliżone do komercyjnych programów dostępnych na rynku takich jak chociażby Agent M6. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż dzięki powyższym korzyściom dostępnym w Programie UniPartner, UniPartnerzy znacząco odczuwają zainteresowanie nowych klientów ofertą ich Agencji a tym samym podnoszą swoje wyniki sprzedażowe! Zapraszamy do współpracy, a już niebawem będą czekać na Państwa kolejne korzyści…!

Dowiedz się więcej!

Zapraszamy do kontaktu:

Iwona Piwowarska-Olbert

Dyrektor Programu Partnerskiego UniPartner
tel.: 794 040 005
adres e-mail: i.piwowarska@unilink.pl

Przemysław Wesołek

Koordynator Programu Partnerskiego UniPartner
tel.: 506 635 627
adres e-mail: p.wesolek@unilink.pl

 

 

Twoje nowe auto firmowe w atrakcyjnej ofercie

Świetnym dopełnieniem wizualizacji biura jest auto służbowe – które nasi Partnerzy mogą wynająć na niezwykle konkurencyjnych, niedostępnych na rynku warunkach. W ramach wynajmu Partnerzy mają zapewniony serwis auta, ubezpieczenie a także opony zimowe podczas zmiany sezonu. Konkurencyjny wobec rynku jest także czas wynajmu, ponieważ są to tylko 24 miesiące. Dla wygody naszych Agentów rozliczenie kosztu wynajmu auta odbywa się poprzez potrącenie prowizji.

 

Poznaj opinie

naszych Agentów

Zapytania ofertowe:

Doradzimy i pomożemy wybrać korzystne ubezpieczenie. Zapytania prosimy kierować mailem na adres: zapytania.ofertowe@unilink.pl lub telefonicznie na numer +48 22 483 19 01
Karolina Rugal
Karolina Rugal
Kierownik Zespołu Leadowego
Tel.: +48 667 979 466
E-mail: k.rugal@unilink.pl
Joanna Sobczak-Wiącek
Joanna Sobczak-Wiącek
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: +48 576 010 102
E-mail: j.sobczak-wiacek@unilink.pl
Mateusz Karyś (pakiety dealerskie)
Mateusz Karyś (pakiety dealerskie)
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: +48 690 914 666
m.karys@unilink.pl
Piotr Faliński
Piotr Faliński
Kierownik ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych
Tel.: +48 882 179 686
E-mail: p.falinski@unilink.pl
Agnieszka Surowiec
Agnieszka Surowiec
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (floty komunikacyjne, ubezp. transportowe, majątek, gwarancje turystyczne)
Tel.: +48 790 278 945
a.surowiec@unilink.pl
Sylwia Trojan
Sylwia Trojan
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (floty komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, majątek)
Tel.: +48 504 190 049
s.trojan@unilink.pl
Adrian Chmielak
Adrian Chmielak
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (floty komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, majątkowe)
Tel.: +48 519 404 023
E-mail: a.chmielak@unilink.pl
Anna Szymczyk (Sosnowiec)
Anna Szymczyk (Sosnowiec)
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (gwarancje ubezpieczeniowe)
Tel.: +48 734 123 331
E-mail: a.szymczyk@unilink.pl
Monika Szaryńska (Sosnowiec)
Monika Szaryńska (Sosnowiec)
Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (floty komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe)
Tel.: +48 505 112 955
E-mail: m.szarynska@unilink.pl
Izabela Kołodziejczyk (Sosnowiec)
Izabela Kołodziejczyk (Sosnowiec)
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych (ubezpieczenia mienia, transportowe )
Tel.: +48 505 112 933
E-mail: i.kolodziejczyk@unilink.pl
Masz pytanie? Napisz do nas
Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.