Ubezpieczenia Kraków

Mieszkańcy dużych miast, którzy poruszają się własnymi samochodami, niestety muszą liczyć się z tym, że składki za OC będą zdecydowanie wyższe niż w innych częściach kraju. Krakowianie za swoje podstawowe obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne płacą ponad 700 zł. Jednocześnie coraz trudniej znaleźć osoby, które nigdy wcześniej nie rozważały zakupu polisy na życie, która w razie nieprzewidzianych sytuacji pozwala na uzyskanie niezbędnych środków, które pomogą przetrwać trudny czas. I choć cenimy skuteczną ochronę, łączne opłaty związane z ubezpieczeniami mogą nadwyrężać domowy budżet.

W praktyce jednak wcale nie musi tak być. Kluczem do sukcesu jest zapoznanie się z ofertami co najmniej kilku towarzystw ubezpieczeniowych, co da nam szersze rozeznanie w sytuacji i dopasowanie wariantu, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom. Na dodatek nie musisz tego robić sam. W Unilink S.A. od lat zajmujemy się doradzaniem klientom w wyborze stosownego ubezpieczenia. Dotyczy to zarówno zabezpieczenia życia i samochodu, jak i majątku, firmy czy gospodarstwa rolnego. Oprócz tego specjalizujemy się w ubezpieczeniach turystycznych, szkolnych czy też zdrowotnych.

Mieszkając w Krakowie, możesz odwiedzić nas w jednej z kilku placówek – sam wybierzesz, który punkt jest Ci najwygodniej odwiedzić. Niezależnie od miejsca naszego spotkania zrobimy wszystko, by Ci pomóc. Wskażemy korzystne oferty ubezpieczycieli (wraz z atrakcyjnymi zniżkami), a do tego ułatwimy wypełnianie niezbędnych dokumentów. Nawet się nie spostrzeżesz, a już będziesz posiadać ubezpieczenie na miarę Twoich oczekiwań!

Zapraszamy do wybranej placówki. Gwarantujemy kompleksową obsługę, a do tego miłą atmosferę. Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie.