Ubezpieczenia Białystok

Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku, już nie musisz martwić się o to, gdzie kupić ubezpieczenie OC swojego samochodu i nie przepłacać. W dogodny sposób możesz zrobić to w jednej z placówek Unilink S.A., która zlokalizowana jest właśnie w tym mieście.

Unilink to największa multiagencja ubezpieczeniowa i jednoczesny lider ubezpieczeń w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że doskonale poznaliśmy i zrozumieliśmy potrzeby kierujące naszymi klientami podczas wyboru ubezpieczenia. Odwiedzając naszą placówkę w Białymstoku, będziesz mieć szansę, aby porównać różne oferty ubezpieczeń OC konkretnych ubezpieczycieli. Dzięki temu Twój wybór nie będzie przypadkowy, a Ty zyskasz ofertę, która będzie przede wszystkim korzystna cenowo.

Pamiętaj, że posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC jest Twoim obowiązkiem jako właściciela samochodu. Obowiązek ten jest regulowany przez ustawę, a jeśli nie posiadasz ubezpieczenia OC lub Twoja polisa straciła ważność, może za to grozić wysoka kara finansowa. Niezależnie od tego, jakie ubezpieczenie OC wybierzesz, jego zakres będzie jednakowy. Różnicą jest jego cena, na którą wpływ mają różne czynniki ryzyka, jak wiek właściciela samochodu, jego miejsce zamieszkania czy marka pojazdu. W przypadku Białegostoku OC samochodu może wynosić nawet 500 złotych. Dlatego też zamiast wybierać losowe ubezpieczenie, warto zawsze zapoznać się z kilkoma różnymi ofertami, aby móc je porównać i wybrać odpowiednią.

W Unilink znajdziesz nie tylko atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne. Możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc przy wyborze następujących polis:

  • na życie;
  • zdrowotnych;
  • szkolnych;
  • firmowych;
  • rolnych;
  • majątkowych;
  • turystycznych.

Nie wahaj się i odwiedź naszą placówkę w Białymstoku już dziś!