Ubezpieczenie podróży turystycznej i służbowej

W Unilink możesz ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę na czas wyjazdu wakacyjnego i ferii, a także zabezpieczyć siebie i swój bagaż podczas podróży służbowej. Nasi Agenci Unilink mają dostęp do ofert ponad 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, dlatego u nas otrzymasz największy wybór ofert na rynku. Zapytaj Agenta Unilink o polisę podróżną.

Ubezpieczenie turystyczne za granicę

Unilink oferuje przegląd najlepszych ofert ubezpieczeń podróżnych.

Ubezpieczenie podróży służbowej

W ofercie Unilink znajdziesz ubezpieczenia wyjazdów turystycznych, służbowych i do pracy za granicą.

Ubezpieczenie do pracy za granicą

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia turystycznego dla siebie, skonsultuj się z naszym agentem.

Ubezpieczenie bagażu

Mimo licznych zasad bezpieczeństwa problemy z bagażami wciąż są bardzo częste. Dzieje się to zazwyczaj na lotniskach – torby i walizki docierają z dużym opóźnieniem, zostają uszkodzone w trakcie transportu, a nawet zgubione. By mieć całkowitą pewność, że w razie komplikacji z przewozem bagażu będziemy mogli liczyć na pomoc, warto przed wyruszeniem w podróż zadbać o stosowne ubezpieczenie.


Ubezpieczenia podróżne

Bez względu na to, czy planujesz długi urlop za granicą, czy też chcesz przygotować się do podróży w obrębie kraju, warto zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich, którzy będą Ci towarzyszyć. Właśnie w tym celu polecane są ubezpieczenia podróżne, które mają za zadanie chronić zdrowie i życie. Dlaczego należy wykupić polisę turystyczną? I przede wszystkim: czym się kierować przy wyborze, skoro towarzystwa ubezpieczeniowe proponują tak zróżnicowane oferty?

Ubezpieczenie podróżne – zalety

Ryzyko jest zawsze – to niezaprzeczalny fakt. Nie warto się z nim mierzyć szczególnie w chwili, kiedy podróżujemy po obcym kraju. Bariera językowa oraz to, że przebywamy daleko od domu, sprawiają, że znacznie trudniej poradzić sobie z konsekwencjami losowej sytuacji. Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu zyskujemy pewność, że nie zostaniemy bez pomocy nawet w przypadku nagłego zachorowania, zaostrzenia choroby przewlekłej czy nieszczęśliwego wypadku.

Standardowa polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów leczenia, pomoc w podróży, świadczenie NNW oraz pokrycie kosztów wyrządzenia nieumyślnych szkód osobom trzecim, czyli OC w życiu prywatnym.
Wykupując polisę można zagwarantować sobie niezrównany komfort podróży. Przez cały czas będziemy mieli poczucie bezpieczeństwa i będziemy mogli czerpać maksymalną przyjemność z długo planowanego urlopu.
Ponadto swoją polisę można rozszerzyć o korzystne dodatki – ich dobór jest w dużej mierze uzależniony od tego, czego oczekujemy od ubezpieczyciela i co planujemy robić podczas wyjazdu. Dlatego też można dokupić np. rozszerzenie ochrony o sporty wyczynowe i ekstremalne dla entuzjastów takiego wypoczynku.

Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe dają możliwość zakupu dodatkowego assistance dla pojazdu na czas wyjazdu. Zakup takiego ubezpieczenia jest dobrym rozwiązaniem w przypadku, kiedy dla naszego pojazdu przy polisie rocznej nie mamy wystarczającego assistance – np. pomocy w razie awarii za granicą.

Jaką polisę podróżną wybrać?

W związku z tym podpisanie umowy z ubezpieczalnią powinno poprzedzić porównanie poszczególnych ofert, a także negocjacja wszystkich warunków. Tylko w ten sposób zyskamy pewność, że ochrona będzie spełniała wszystkie nasze wymagania. Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia turystycznego, ale nie jesteś pewien, który wariant będzie dla Ciebie najlepszy, zgłoś się do naszej multiagencji.