Ubezpieczenia Wrocław

Wrocław znajduje się na liście tych miast, gdzie średnie ceny za ubezpieczenie OC są najwyższe – obecnie średnie stawki przekraczają 900 zł, a nie brakuje nawet ubezpieczeń, gdzie klient płaci grubo ponad 1000 zł. Niestety życie w prężnie rozwijającym się miejscu niejednokrotnie wiąże się z większymi kosztami. Czy podobnie jest w przypadku polis na życie czy ubezpieczeń zdrowotnych? Owszem, niejednokrotnie towarzystwa ubezpieczeniowe różnicują proponowane stawki w zależności od miasta. Ale nic straconego! Wcale nie musisz decydować się na najniższy pakiet, który nie zapewni Ci pożądanej ochrony, tylko po to, by zmniejszyć ostateczną cenę. Pozwól, że znajdziemy rozwiązanie idealne – takie, które nie nadwyręży Twojego budżetu domowego, a jednocześnie zapewni Ci bezpieczeństwo!

Jesteśmy największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce, która posiada placówki w całym kraju, w tym również kilka we Wrocławiu. Tak szeroka dostępność do naszych biur to z naszej strony pewność, że dotrzemy do każdego klienta, który może potrzebować pomocy z wyborem polisy. A tych nie brakuje: na życie, zdrowotne, komunikacyjne, turystyczne, firmowe, rolne, szkolne, majątkowe... A w Unilink S.A. znamy się na nich wszystkich!

Nasze działania opierają się na kompleksowym doradztwie z zakresu ubezpieczeń. Obejmuje to zarówno porównywanie ofert i doradzanie w wyborze, jak i pomoc przy wypełnianiu formalności oraz zapewnianie ciągłości polisy. Z przyjemnością sprawimy, że podpisywanie umowy z ubezpieczycielem będzie dużo prostsze. Już nie musisz się stresować, że przegapisz lepszą propozycję bądź szansę na zniżkę. Pokażemy Ci najkorzystniejsze warianty!

Zapraszamy do naszych placówek we Wrocławiu!