Porady ubezpieczeniowe
Wszystko, co warto wiedzieć o rynku ubezpieczeń. Najnowsze doniesienia, zmiany w prawie oraz praktyczne porady dla każdego.
Kategorie
Wszystkie
Komunikacyjne
Nieruchomości
Rolne
NNW
Życie
Podróże
Firma
Szkolne
OC
Assistance
AC
AC
Assistance
Komunikacyjne
OC
Skoda - ile kosztuje ubezpieczenie OC tego auta? Skoda - ile kosztuje ubezpieczenie OC tego auta?
11 czerwca 2021 13:00
Chcesz kupić samochód marki Skoda, ale nie wiesz, czy będzie to opłacalna inwestycja pod względem wysokości OC? Poznaj średnią cenę ubezpieczenia dla Skody.
Czytaj więcej
Podróże
Życie
Jak wybrać ubezpieczenie sportowe na ekstremalne sporty wodne? Jak wybrać ubezpieczenie sportowe na ekstremalne sporty wodne?
10 czerwca 2021 13:20
Ubezpieczenie turystyczne czy ubezpieczenie na życie z rozszerzonym zakresem ochrony - która polisa przyda się podczas uprawiania ekstremalnych sportów wodnych? Sprawdź!
Czytaj więcej
AC
Assistance
Komunikacyjne
OC
Pakiet ubezpieczenia z assistance - czy warto kupić assistance wraz z OC i AC? Pakiet ubezpieczenia z assistance - czy warto kupić assistance wraz z OC i AC?
7 czerwca 2021 09:20
Zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia assistance podczas odnowienia pakietu OC i AC? Sprawdź, czy warto inwestować w assistance!
Czytaj więcej
Komunikacyjne
Jak używać klimatyzacji w samochodzie latem? Jak używać klimatyzacji w samochodzie latem?
4 czerwca 2021 11:15
Jak włączyć klimatyzację w samochodzie i jak prawidłowo jej używać? Dowiedz się więcej o popularnej “klimie” i sprawdź, czy dobrze chłodzisz auto!
Czytaj więcej
Życie
Jakie ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na wakacje? Jakie ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na wakacje?
2 czerwca 2021 11:45
Ubezpieczenie organizatora turystyki, indywidualne nnw, oraz EKUZ - to połączenie, które zapewni dziecku maksimum bezpieczeństwa na wakacjach
Czytaj więcej
Komunikacyjne
OC
Ile kosztuje ubezpieczenie OC samochodu bez zniżek? Ile kosztuje ubezpieczenie OC samochodu bez zniżek?
31 maja 2021 10:30
Nie posiadasz żadnych zniżek na OC i zastanawiasz się, ile zapłacisz za ubezpieczenie? Poznaj koszty ubezpieczenia auta bez zniżek.
Czytaj więcej
Życie
Ubezpieczenie w ciąży - jak wybrać ubezpieczenie na urodzenie dziecka? Ubezpieczenie w ciąży - jak wybrać ubezpieczenie na urodzenie dziecka?
27 maja 2021 15:00
Ubezpieczenie od urodzenia dziecka zakłada wypłatę świadczenia za poród oraz szeroką opiekę medyczną. Jak wybrać dobre ubezpieczenie na ciążę?
Czytaj więcej