Porady ubezpieczeniowe
Wszystko, co warto wiedzieć o rynku ubezpieczeń. Najnowsze doniesienia, zmiany w prawie oraz praktyczne porady dla każdego.
Kategorie
Wszystkie
Komunikacyjne
Nieruchomości
Rolne
NNW
Życie
Podróże
Firma
Szkolne
OC
Assistance
AC
Komunikacyjne
OC
jak-sprawdzic-oc-sprawcy-wszystko-o-sprawdzaniu-OC-sprawcy-kolizji.jpg Jak sprawdzić OC sprawcy? Wszystko o sprawdzaniu OC sprawcy kolizji!
15 stycznia 2021 00:00
Jako kierowca masz prawo do informacji o tym, czy osoba, która wyrządziła ci szkodę, posiada OC. Dowiedz się, jak sprawdzić OC sprawcy za darmo przez internet oraz jakiego dokumentu żądać na miejscu kolizji.
Czytaj więcej
Komunikacyjne
Jak jechac bezpiecznie podczas gololedzi Co to jest gołoledź i jak jechać bezpiecznie po oblodzonej drodze?
8 stycznia 2021 00:00
Jak bezpiecznie jeździć zimą, jeśli trafimy na gołoledź? Sprawdź, jak jeździć po oblodzonej drodze, aby bez problemu dotrzeć do celu.
Czytaj więcej
Życie
ubezpieczenie-na-zycie-czemu-warto Dlaczego warto mieć wykupione ubezpieczenie na życie?
4 stycznia 2021 07:29
Ubezpieczenie na życie jest produktem po który sięgają osoby poważnie myślące o bezpiecznej przyszłości – swojej i swoich bliskich. Nie każdy jednak jest przekonany do kupienia polisy, uznając ją za zbędny wydatek. Czy aby na pewno osoby te mają rację i czy warto posiadać ubezpieczenie na życie?
Czytaj więcej
Nieruchomości
jakie-robimy-bledy-przy-ubezpieczeniu-mieszkania Najczęściej popełniane błędy przy zakupie ubezpieczenia mieszkania
30 grudnia 2020 21:19
Ubezpieczenie mieszkania jest produktem po który powinna sięgnąć każda przezorna osoba. Niektórzy jednak nie podchodzą do tego zagadnienia z należytą starannością, popełniając dość powszechne błędy. Ich konsekwencją jest odmowa wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela. Co więc robimy źle?
Czytaj więcej
Życie
ubezpieczenie-dla-emeryta Czy emeryt powinien wykupić ubezpieczenie na życie?
28 grudnia 2020 08:49
Oferta ubezpieczeń na życie kierowana jest w głównej mierze do ludzi młodych, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe. Nie oznacza to jednak, że seniorzy są z tego rynku wykluczeni. Coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych oferuje bowiem polisy na życie tylko dla emerytów. Czy warto mieć jedną z nich?
Czytaj więcej
Podróże
wyjazd-do-usa.jpg Ubezpieczenie turystyczne do USA - czy warto?
21 grudnia 2020 11:00
Czy warto kupić ubezpieczenie na wyjazd do USA? Porównujemy koszty ubezpieczenia turystycznego i koszty leczenia w Stanach Zjednoczonych. Dowiedz się, czy ubezpieczenie zdrowotne na wakacje za Zachodzie to dobry pomysł.
Czytaj więcej
Podróże
Ubezpieczenie turystyczne przy wyjeździe do Kanady Ubezpieczenie turystyczne do Kanady - czy warto?
16 grudnia 2020 09:00
Jakie ubezpieczenie turystyczne warto kupić do Kanady i… czy warto? Z jakimi ryzykami wiąże się brak ubezpieczenia zdrowotnego na wakacje w Kanadzie?
Czytaj więcej