Porady ubezpieczeniowe
Wszystko, co warto wiedzieć o rynku ubezpieczeń. Najnowsze doniesienia, zmiany w prawie oraz praktyczne porady dla każdego.
Kategorie
Wszystkie
Komunikacyjne
Nieruchomości
Rolne
NNW
Życie
Podróże
Firma
Szkolne
OC
Assistance
AC
Motocykl
Rower
Komunikacyjne
Jak rozliczać kilometrówkę w 2022 roku? Jak rozliczać kilometrówkę w 2022 roku?
16 maja 2022 12:40
Kilometrówka, czyli ewidencja przebiegu pojazdu pozwala zwrócić pracownikom poniesione koszty, gdy Ci wykorzystują prywatny samochód w celach służbowych. Jak ją rozliczyć w 2022 roku?
Czytaj więcej
Podróże
Jet lag - czym jest i jak z nim walczyć? Jet lag - czym jest i jak z nim walczyć?
9 maja 2022 10:30
Te osoby, które wybierają się w podróż międzykontynentalną samolotem, zapewne przekonają się czym jest jet lag, czyli zespół nagłej zmiany strefy czasowej. To dość uciążliwe zaburzenie. Jak sobie z nim radzić?
Czytaj więcej
NNW
Szkolne
Po co dziecku szkolne NNW? Po co dziecku szkolne NNW?
4 maja 2022 09:50
Szkolne ubezpieczenie NNW to polisa, która chroni przed skutkami nieprzewidzianych i nieszczęśliwych wypadków. A o te w szkole nie trudno. Warto więc zabezpieczyć nasze pociechy oraz swój portfel, decydując się na nnw szkolne dla naszego dziecka.
Czytaj więcej
Życie
Oszczędności dające poczucie bezpieczeństwa - poduszka finansowa Oszczędności dające poczucie bezpieczeństwa - poduszka finansowa
25 kwietnia 2022 09:30
Poduszka finansowa to oszczędności na czarną godzinę. W jaki sposób można zgromadzić te finanse? I w jakich sytuacjach będą dla nas wsparciem?
Czytaj więcej
Komunikacyjne
OC
Przepisanie ubezpieczenia OC - jak przepisać OC? Przepisanie ubezpieczenia OC - jak przepisać OC?
19 kwietnia 2022 13:20
Sprzedając swój pojazd musimy przepisać ubezpieczenie OC na nowego właściciela. Sprawdźmy, jak to zrobić i o czym powinien pamiętać zbywca pojazdu.
Czytaj więcej
Życie
Czy warto szczepić się na grypę? Czy warto szczepić się na grypę?
14 kwietnia 2022 12:50
Szczepienie przeciwko grypie chroni nie tylko przed zachorowaniem, ale i przed poważnymi powikłaniami. Nie każdy jednak chce przyjąć szczepionkę. Sprawdźmy więc czy warto się zaszczepić?
Czytaj więcej
Podróże
Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać na podróż do Azji? Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać na podróż do Azji?
11 kwietnia 2022 13:45
Przed tobą wymarzona podróż do Azji? Zanim wyjedziesz, kup ubezpieczenie turystyczne. Sprawdź, jak wpłynie to na twoje bezpieczeństwo w obcym kraju!
Czytaj więcej