Porady ubezpieczeniowe
Wszystko, co warto wiedzieć o rynku ubezpieczeń. Najnowsze doniesienia, zmiany w prawie oraz praktyczne porady dla każdego.
Kategorie
Wszystkie
Komunikacyjne
Nieruchomości
Rolne
NNW
Życie
Podróże
Firma
Szkolne
OC
Assistance
AC
Mandat za zbyt wolną jazdę - czy to możliwe? Mandat za zbyt wolną jazdę - czy to możliwe?
22 lipca 2021 09:30
Zastanawiasz się, ile najmniej można jechać na autostradzie, aby nie dostać mandatu za zbyt wolną jazdę? Okazuje się, że to kwestia dość otwarta.
Czytaj więcej
Podróże
Rodzinne wakacje - jak zaplanować bezpieczne wakacje z dziećmi? Rodzinne wakacje - jak zaplanować bezpieczne wakacje z dziećmi?
15 lipca 2021 11:15
Planujesz rodzinne wakacje z dziećmi? Sprawdź, jak zadbać o ich bezpieczeństwo podczas wyjazdu!
Czytaj więcej
Podróże
Samochodem czy samolotem do Chorwacji? Sprawdź opcje wyjazdu! Samochodem czy samolotem do Chorwacji? Sprawdź opcje wyjazdu!
13 lipca 2021 10:00
Wczasy w Chorwacji? To świetny pomysł, trzeba się tylko do nich odpowiednio przygotować, m.in. wybierając sposób transportu. Sprawdź, co będzie lepsze - samolot czy samochód.
Czytaj więcej
Podróże
Ubezpieczenie a praca za granicą - jaka polisa na wyjazd za granicę do pracy? Ubezpieczenie a praca za granicą - jaka polisa na wyjazd za granicę do pracy?
9 lipca 2021 11:45
Jakie ubezpieczenie zdrowotne przyda ci się do pracy za granicą? Jak sprawić, aby wyjazd za granicę do pracy był w pełni bezpieczny?
Czytaj więcej
Mandat za złe parkowanie - ile wynosi kara za złe parkowanie? Mandat za złe parkowanie - ile wynosi kara za złe parkowanie?
16 lipca 2021 10:45
Ile można dostać mandatu za złe parkowanie? Wszystko zależy od sytuacji. Sprawdź, jakie mandaty obowiązują w 2021.
Czytaj więcej
Komunikacyjne
OC
Jak i gdzie zezłomować samochód? Porady dla złomujących auta Jak i gdzie zezłomować samochód? Porady dla złomujących auta
8 lipca 2021 15:50
Jeśli twój samochód nadaje się tylko na złom, to musisz odpowiednio wybrać miejsce kasacji. Gdzie i jak zezłomować auto, aby było to bezpieczne?
Czytaj więcej
Podróże
Bezpieczeństwo w górach - zasady wędrowania po górskich szlakach Bezpieczeństwo w górach - zasady wędrowania po górskich szlakach
6 lipca 2021 09:30
Zapisany numer alarmowy, dobrze wyposażony plecak, wcześniejsze sprawdzenie długości i trudności trasy - co jeszcze można zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo w górach?
Czytaj więcej