Ubezpieczenia Poznań

Jak powszechnie wiadomo, obowiązkiem absolutnie każdego właściciela pojazdu jest posiadanie ubezpieczenia OC – w Poznaniu średnia składka za taką polisę znacznie przekracza 700 zł. Zwykle też nie poprzestajemy wyłącznie na OC, ponieważ równie pomocne są AC oraz assistance. A co z innymi ubezpieczeniami? Wybierając się na wspólny urlop z rodziną, z pewnością interesują Cię polisy turystyczne. A z chwilą, w której Twoje dziecko rozpoczyna naukę w szkole, zaczynasz się zastanawiać, jak zapewnić mu bezpieczeństwo.

Branża ubezpieczeniowa jest niezwykle szeroka, zarówno pod względem dostępnych produktów, jak i ofert od licznych towarzystw ubezpieczeniowych. Kiedy zaczynamy poszukiwać tej najlepszej, łatwo stracić głowę i przypadkiem podpisać umowę na usługę, która nie do końca nas satysfakcjonuje. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, zgłoś się do nas! Placówki Unilink S.A. znajdują się również w Poznaniu.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient – indywidualny lub biznesowy – wyszedł ze spotkania zadowolony, a do tego z gwarancją, że będzie posiadać wymaganą ochronę. Dlatego z uwagą zestawiamy oferty od ubezpieczycieli, uwzględniając najświeższe informacje i zwracając uwagę na korzystne zniżki, które mogą znacząco obniżyć ceny. Oprócz tego pomagamy przy gromadzeniu i wypełnianiu dokumentów. Jeśli nie jesteś zaznajomiony ze wszystkimi ważnymi pojęciami, o których wspomina towarzystwo ubezpieczeniowe, nic nie szkodzi. Wszystko Ci wyjaśnimy!

Zapraszamy do naszych biur mieszczących się w Poznaniu. Uwielbiamy spotykać się z klientami, ponieważ wiemy, że możemy realnie pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa im i ich bliskim. Dla nas liczą się przede wszystkim Twoje oczekiwania!