Ubezpieczenia Kielce

Jesteś mieszkańcem Kielc lub okolic, który poszukuje ubezpieczenia OC? W takim razie z pewnością ucieszy Cię fakt, że takie ubezpieczenie w korzystnej cenie możesz znaleźć w Unilink S.A. – największej multiagencji ubezpieczeniowej, której jedna z ponad 500 placówek znajduje się właśnie w Kielcach.

Posiadanie OC to obowiązek każdego kierowcy, który nam oraz innym uczestnikom ruchu drogowego gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie kierowania samochodem. Warto pamiętać, że jego posiadanie jest wymagane, a za brak aktualnego OC nakładane są surowe kary pieniężne. Niestety ubezpieczenie OC nie należy do najtańszych polis, a jej wysokość dodatkowo bywa uzależniona od miejsca zamieszkania właściciela pojazdu, jego wieku, a także marki samochodu. W Kielcach średnia cena ubezpieczenia OC waha się od około 400 do 500 złotych.

Wybierając usługi Unilink i odwiedzając naszą placówkę w Kielcach, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego OC, a także zadbamy o to, abyś miał możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek. Nasze ponad 19-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń sprawiło, że doskonale rozumiemy potrzeby, jakie kierują naszymi klientami w trakcie wyboru polis.

Oferta ubezpieczeń w Unilink jest zawsze aktualna. Współpracujemy z ponad 40 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dlatego w zasięgu Twojej ręki będą zawsze pojawiać się najlepsze oferty.

Jednak Unilink to nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne. Oprócz nich, oferujemy swoją pomoc i doświadczenie podczas wyboru ubezpieczeń:

  • na życie;
  • zdrowotnych;
  • majątkowych;
  • szkolnych;
  • turystycznych;
  • firmowych;
  • rolnych.

Nie wahaj się i już dziś odwiedź naszą placówkę Unilink w Kielcach. Czekamy właśnie na Ciebie!