W Unilink nasi Agenci pomogą Ci ubezpieczyć się w różnych sytuacjach i od różnych zdarzeń losowych. W naszej ofercie mamy ubezpieczenia ponad 40 Towarzystw. Każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie. Mamy polisy OC dla rolników, ubezpieczenia komunikacyjne dla motocyklistów, polisy NNW dla osób uprawiających sporty i wiele innych. Powiedz Agentowi Unilink, jakiej ochrony potrzebujesz, a znajdzie dla Ciebie najlepszą.

Ubezpieczenie motocykla

Posiadacze motocykli podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w ruchu drogowym.

Ubezpieczenie jachtu

Oferujemy ubezpieczenia dla właścicieli jachtów i innych jednostek pływających.

Ubezpieczenia dla sportowców

Ubezpieczenia dla sportowców to kompleksowa ochrona dla tych co uprawiają sport. Dobierzemy odpowiedni dla Ciebie wariant, abyś był spokojny o swoje bezpieczeństwo i finanse w razie niespodziewanych sytuacji.

Ubezpiecznie dla rolników

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła efekty Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność chroniąc swoje uprawy i sprzęt.

Ubezpieczenie dla rowerzysty

Posiadanie ubezpieczenia rowerowego to gwarancja komfortu, radości i co najważniejsze: bezpieczeństwa w czasie jazdy.

Ubezpieczenie dla narciarzy

Jazda na nartach to jedna z tych aktywności fizycznych, w przypadku której bardzo łatwo o wypadek. Warto ustrzec się przed konsekwencjami, jakie niesie kontuzja w wyniku uprawiania narciarstwa.

Ubezpieczenie komputera

Obecnie na polskim rynku istnieją dwie opcje do wyboru. Pierwsza to możliwość przedłużonej gwarancji. Drugą jest ochrona sprzętu w ramach polisy ubezpieczeniowej.