Ubezpieczenia Elbląg

Elbląg to jedno z najstarszych miast w Polsce, które zostało założone przez mistrza zakonu krzyżackiego. Tym samym na jego terenie można zaobserwować wiele charakterystycznych punktów, które są doskonale zachowanym śladami po minionych wiekach. Do najbardziej interesujących miejsc należą z pewnością Wieża Targowa, zapierająca dech w piersiach Katedra, a także Park Bażantarnia, który zachwyca mnogością fauny i flory. Będąc zatem w okolicy Trójmiasta, zdecydowanie warto zajrzeć również tutaj, ponieważ wrażenia mogą być niezapomniane.

Niestety Elbląg jest również na liście miast, gdzie ceny za ubezpieczenie OC sięgają naprawdę wysokich kwot – aktualnie średni koszt składki zbliża się do 900 zł, a nie brakuje osób, które za polisę dla swojego samochodu płacą jeszcze więcej. Może się zdarzyć, że wysokie stawki będą również za inne popularne ubezpieczenia, np. na życie, zdrowotne, turystyczne czy firmowe. Żeby nie przepłacać, a jednocześnie zapewnić sobie skuteczną ochronę, koniecznie zgłoś się do nas!

W Unilink S.A. stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Robimy wszystko, by każdy, kto umówi się z nami na spotkanie, miał dostęp do naprawdę szerokiej oferty ubezpieczeniowej. Oprócz wyżej wymienionych polis obsługujemy także ubezpieczenia rolne, szkolne czy majątkowe. Porównujemy ze sobą propozycje od poszczególnych towarzystw i pomagamy w wyborze tej, która jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Na nasze wsparcie możesz liczyć również w trakcie dopełniania niezbędnych formalności. Dzięki temu w szybkim tempie podpiszesz umowę, która jest korzystna zarówno pod względem ochrony, jak i Twoich finansów.

Zajrzyj do naszych placówek w Elblągu. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub przez internet.