Ubezpieczenie zdrowia i życia dla Ciebie i bliskich

Z Unilink ubezpieczysz swoje życie i zdrowie, a także zabezpieczysz przyszłość najbliższych. U nas znajdziesz najwięcej ofert, ponieważ współpracujemy z ponad 40 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z całej Polski. O najlepszą polisę na życie zapytaj Agenta Unilink. Porówna dla Ciebie wszystkie oferty i wybierze najlepszą, zgodną z Twoimi potrzebami.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie to zdecydowanie najchętniej wybierany produkt ubezpieczeniowy. Za jego sprawą możemy się zatroszczyć zarówno o siebie, jak i swoich bliskich.

Pakiety zdrowotne

Unilink oferuje ubezpieczenia zdrowotne, na życie i pakiety medyczne będące nieocenionym wsparciem w procesie ochrony Twojego zdrowia.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne są idealnym uzupełnieniem ubezpieczenia ZUS. Dzięki temu rozwiązaniu klient może bardzo sprawnie i szybko umówić wizytę u lekarza (kilka dni), przeprowadzić niezbędną do postawienia diagnozy diagnostykę (kilkaset badań laboratoryjnych i obrazowych).

Ubezpieczenie na życie dla emeryta

W ofercie Unilink mamy również do zaoferowania ubezpieczenia dla seniora, coraz popularniejsze wśród klientów z uwagi na demografię. W tym ubezpieczeniu oprócz podstawowych ryzyk jak zgon, znajdziemy również bogaty assistance medyczny, który zwłaszcza dla osób samotnych może być bardzo pomocny.

Ubezpieczenie od poważnych zachorowań

Oferujemy produkty wszystkich wiodących firm obecnych na światowym i polskim rynku. Sprawdź jaką ofertę mamy dla Ciebie i pozwól nam o Ciebie zadbać!

Niezdolność do pracy

Ubezpieczenie od utraty dochodów, możliwości zarobkowania

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Polisa chroniąca od utraty dochodu to dość popularny produkt ubezpieczeniowy, która można nabyć samodzielnie lub też potraktować jako dodatek do umowy, np. na udzielenie kredytu hipotecznego przez bank.

Świadczenie wypadkowe NNW

Ubezpieczenia te nie ochronią nas przed zachorowaniem, ale mogą być niezwykle cennym wsparciem w walce ze skutkami nieszczęśliwego wypadku jak pobyt w szpitalu, wypłata świadczenia za operacje, czy uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie grupowe

Jakie są zalety ubezpieczenia grupowego? W jednym ubezpieczeniu możemy ubezpieczyć wiele ryzyk, na przykład: pobyty w szpitalu, poważne zachorowania, śmierć, śmierć rodziców/teściów, dopisałbym urodzenie dziecka.

Ubezpieczenie Global Doctors

Aby mieć pewność, że w przypadku poważnego zachorowania będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej za granicą, warto zapoznać się z benefitami, jakie oferuje dobrowolne ubezpieczenie Global Doctors.


Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Życie to wartość nadrzędna w przypadku każdego człowieka. Chcemy cieszyć się jak najlepszym zdrowiem, aby w pełni realizować się zawodowo, patrzeć jak usamodzielniają się nasze dzieci czy czerpać radość ze spędzania cennego czasu z wnukami. Sprawdź, jakie korzystne opcje ubezpieczeniowe związane z ochroną życia i zdrowia możesz znaleźć, korzystając z pomocy Unilink.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – podstawowe informacje

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to rodzaj polisy, która gwarantuje zabezpieczenie finansowe w przypadku śmierci ubezpieczonego lub pogorszenia się jego stanu zdrowia będącego wynikiem nieszczęśliwego wypadku bądź też choroby. Jeśli dochodzi do śmierci ubezpieczonego, na wsparcie finansowe mogą liczyć osoby wskazane przez niego w polisie.

W jaki sposób mogę się ubezpieczyć?

Na rynku istnieje bardzo duża liczba polis dotyczących ochrony zdrowia i życia. Przed wybraniem interesującego nas wariantu ważne jest zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia i określenie celu, w jakim ma chronić nas polisa. W takiej sytuacji warto zwrócić na istotne aspekty, których świadomość może okazać się bardzo pomocna w podjęciu ostatecznej decyzji, np.:

  • w jakich sytuacjach polisa zagwarantuje ochronę;
  • w jakich sytuacjach ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania (wyłączenie odpowiedzialności);
  • ile będzie wynosić suma odszkodowania;
  • jaka liczba osób będzie objęta ubezpieczeniem (polisa indywidualna, grupowa).

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać polisę na życie zapewniającą wsparcie w przypadku śmierci, poważnej choroby (choroba przewlekła lub będąca wynikiem nieszczęśliwego wypadku). Możesz także liczyć na pomoc polisy w przypadku dalszej niezdolności do pracy, konieczności zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego czy możliwość rehabilitacji.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – wysokość składki

Wysokość składki polisy na życie zwykle uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że im wyższa będzie suma ubezpieczenia, tym więcej wyniesie składka. Poza tym cena składki ubezpieczenia może być uzależniona od:

  • wieku osoby, która chce się ubezpieczyć;
  • wykonywanego zawodu;
  • stanu zdrowia;
  • zakresu ochrony.

Szczególne znaczenie ma nasz stan zdrowia. Jeśli przekroczyliśmy określony wiek lub w niedalekiej przeszłości przechodziliśmy np. zawał serca lub udar, musimy liczyć się z tym, że nasza polisa będzie dużo droższa. Ważne, aby nie ukrywać faktycznego stanu zdrowia, gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe może mieć wgląd do naszej historii chorobowej i w oparciu o nią anulować nasze świadczenie.