Ubezpieczenie grupowe

Agenci Unilink w swojej ofercie posiadają bardzo bogatą ofertę ubezpieczeń na życie. Jednym z ważniejszych elementów jest indywidualne pakietowe ubezpieczenie zwane potocznie grupami otwartymi.

Jakie są zalety ubezpieczenia grupowego?

W jednym ubezpieczeniu możemy ubezpieczyć wiele ryzyk, na przykład: pobyty w szpitalu, poważne zachorowania, śmierć, śmierć rodziców/teściów.

Ubezpieczenie Grupowe jest również akceptowane przez banki jako zabezpieczenie zobowiązań kredytowych, a wysokość składki zaczyna się już od 30 zł. miesięcznie w wyższych wariantach składki mogą wynieść około 350 zł. miesięcznie.

Obecne oferty proponują także niezmienność składki nawet do 70 roku życia! Klient po osiągnięciu określonego w umowie wieku (69-70 lat) ma możliwość kontynuacji ubezpieczenia dożywotnio na zmienionych warunkach, ale nie traci podstawowej wartości jaką jest zabezpieczenie bliskich na wypadek swojej śmierci.

Proces zawierania ubezpieczenia grupowego nie wymaga szczegółowej ankiety medycznej. Klient odpowiada tylko na kilka pytań. Ubezpieczenie można zawrzeć również zdalnie na odległość.

Agenci Unilink posiadają najszerszą ofertę ubezpieczeń. W ramach ubezpieczeń grupowych proponujemy produkty m.in. Warta, Generali, AXA, Allianz, Signal i Compensa.

Już dziś zadbaj o siebie i swoich bliskich!

Jeżeli potrzebujesz dokładnych informacji o pakietach wyszukaj najbliższego Agenta Unilink.

Zostaw kontakt
Oddzwonimy do Ciebie