OC/AC
Nieruchomość
Życie
Szkolne
Podróże
Firma
Inne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Największy wybór ubezpieczeń komunikacyjnych.
Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia dla Twojego pojazdu!

Ubezpieczenia komunikacyjne właścicieli pojazdów mechanicznych to bardzo istotny segment ochrony ubezpieczeniowej. W ofercie Unilink znajdziesz polisy wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku, tym samym otrzymując najpełniejszy przegląd ofert OC/AC i dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie czy obiekt firmowy.
Największy wybór, kompleksowe oferty.

Ubezpieczenie nieruchomości chroni przed bardzo kosztownymi skutkami zniszczenia nieruchomości, ale także, w różnych wariantach, przed kradzieżą, dewastacją czy innymi szkodami związanymi z posiadanymi przez nas nieruchomościami. Jakie ubezpieczenie nieruchomości wybrać? Czym się kierować przy wyborze?

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia na Życie i Pakiety Zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne.
Sprawdź, jak możemy o Ciebie zadbać!

Zdrowie jest naszą najcenniejszą wartością. Nie można go kupić, ale możemy je ubezpieczyć i pomóc Ci o nie zadbać. Opcje ubezpieczeniowe związane z ochroną zdrowia i wsparciem w przypadku choroby, obejmują wiele możliwych produktów.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie szkolne

Ubezpieczymy indywidualnie i grupowo uczniów szkół, przedszkoli czy studentów.

Oferujemy kompleksowe i dobrze przygotowane oferty, które zabezpieczą dzieci przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków, także w czasie wypoczynku letniego i zimowego i w czasie uprawiania sportu.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie podróży

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową.
Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie w cenie!

Dobra podróż to bezpieczna podróż. Nieważne czy wybierasz się na drugi koniec świata, czy planujesz uprawiać trekking w górach - o ubezpieczeniu trzeba pomyśleć. Dobre ubezpieczenie to nie tylko zwrot ewentualnych kosztów leczenia, ale także ochrona bagażu czy assistance w razie problemów.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie firmy

Kompleksowa ochrona firmy, indywidualnie dobrane warunki.
Sprawdź co możemy zaoferować Twojej firmie!

Prowadzenie firmy to niełatwe zadanie. To także konieczność ciągłego balansowania ryzkiem. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, ale wiele niespodziewanych okoliczności można zabezpieczyć odpowiednim ubezpieczeniem. Oferty dla firm to w większości indywidualnie dobrane pakiety, które pomagają chronić majątek firmy, ale także życie i zdrowie pracowników.

Dowiedz się więcej

Inne ubezpieczenia

Ubezpieczamy od wszelkich możliwych ryzyk.
Sprawdź nasze dedykowane oferty!

Ubezpieczenia to bardzo szeroki obszar, obejmujący komunikację, majątek, życie, firmę, ale także inne ryzyka, będące istotnymi z punktu widzenia interesów wielu grup społecznych i zawodowych. Unilink oferuje bardzo kompleksowy przegląd rynku ubezpieczeniowego. Oprócz najpopularniejszych ubezpieczeń, w naszej ofercie znajdziesz również:

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami