Ubezpieczenia Szczecin

Właśnie nabyłeś lub nabyłaś samochód i chcesz go ubezpieczyć? Szukasz korzystnej oferty OC, a może chcesz ją rozszerzyć także o wariant AC? Dla mieszkańców Szczecina i okolic mamy dobre wieści – już dzisiaj możecie umówić się z doradcą reprezentującym naszą multiagencję Unilink S.A. Od wielu lat działamy w tej branży, dlatego polisy czy ubezpieczenia są naszym konikiem. Wiemy, na co zwracać uwagę podczas podpisywania warunków oraz jak wynegocjować niższe raty opłat.

Dla naszych klientów pozyskujemy najlepsze umowy, dzięki czemu jesteśmy polecani bliskim i rodzinie naszych konsumentów. Staramy się możliwie jak najlepiej wypełniać nasze obowiązki. Spotkaj się z nami, jeżeli myślisz o polisie prywatnej lub chcesz ubezpieczyć swoich pracowników. Doskonale znamy się także na ubezpieczeniach zdrowotnych, rolnych, szkolnych czy majątkowych. To jednak tylko część naszej oferty. Szczegóły poznasz na miejscu, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług. Pozwól, że pomożemy Ci w wypełnianiu niezbędnej papierologii i zadbamy o przedłużenie polisy. Jesteśmy tu dla Ciebie.

W Szczecinie także możesz odwiedzić nasze placówki, w których czekają na Ciebie przedstawiciele naszej firmy Unilink S.A. Chętnie osobiście odpowiemy na Twoje pytania oraz poświęcimy Ci tyle czasu, abyś był zadowolony z naszych usług. Jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie możliwie najlepszą ofertę. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Sprawdź również godziny, w których otwarte są nasze biura.