O nas

Witamy na stronie Grupy Unilink - wiodącego dystrybutora ubezpieczeń w Polsce.

Naszym Klientom oferujemy więcej! Więcej produktów, więcej rozwiązań serwisowych, więcej doradztwa i uwagi. Jako największa w Polsce Multiagencja Ubezpieczeniowa i Lider Ubezpieczeń, możemy zagwarantować najszerszy wybór polis każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego dostępnego na rynku, między innymi: Ergo Hestia, Generali, Warta, PZU, AXA Ubezpieczenia, Wiener, Uniqa i wielu innych. Unilink - Lider Ubezpieczeń to profesjonalne doradztwo. Nasi Agenci zapewnią fachową pomoc i szybko przedstawią najbardziej atrakcyjne kalkulacje.

Oprócz standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC i Assistance znajdziesz u nas także propozycje ubezpieczeń nieruchomości i ruchomości. Silną stroną Unilink jest również szeroki wybór produktów związanych z ochroną życia i zdrowia, a także NNW (czyli następstw nieszczęśliwych wypadków). Oferujemy także ubezpieczenia turystyczne zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, które są niezbędne, gdy zdecydujecie się wybrać w podróż. Prowadzisz firmę? To świetnie! U nas znajdziesz także ubezpieczenia dla prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć.

Skontaktuj się z naszym Agentem i umów rozmowę już dziś! Ustalimy, jakie są Twoje priorytety i rozważymy wspólnie, na czym Ci aktualnie najbardziej zależy. Zaproponujemy rozwiązania, które zabezpieczą Ciebie, Twoich bliskich i Twój majątek - tak na wszelki wypadek w przyszłości. Wystarczy jedna konsultacja, abyśmy poznali Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy!

Historia i Misja

Na rynku Unilink funkcjonuje nieprzerwanie od 18 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 10 lat koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, zaledwie po 10 latach od rozpoczęcia działalności w obszarze ubezpieczeń, możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisem składki. Unilink stawia na rozwój organiczny, ale jest także pionierem rozwoju przez akwizycje, w efekcie tych działań powstała Grupa Unilink.

W 2016 r. dokonaliśmy akwizycji multiagencji VOXEN, specjalizującej się w dystrybucji ubezpieczeń w kanale dealerskim. VOXEN świadczy usługi między innymi dla takich marek jak SUZUKI czy KIA. Kolejnym dużym przedsięwzięciem na początku 2017 r. była akwizycja Agencji Insurance Service. W kolejnym roku Grupa powiększyła się o spółki: Asekur Partner i Bonus Ubezpieczenia. Natomiast w połowie 2019 r. do Grupy Unilink dołączyła kolejna spółka – Consultia, a pod koniec roku staliśmy się udziałowcem DAMO UBEZPIECZENIA.

Grupa unilink logo.png

Grupa Unilink – to silny i wiarygodny partner w ubezpieczeniach. W swojej ofercie posiadamy produkty aż od 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, a współpracuje z nami już ponad 13 000 Agentów.

to menedżerowie i specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych, zarówno w obszarze ubezpieczeń jak i organizacji i zarządzaniu sieciami sprzedaży. Z kolei w skład zespołu Grupy wchodzą wysokiej klasy specjaliści i osoby z doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w wiodących Towarzystwach Ubezpieczeń.

Spółki z Grupy Unilink łączy misja i wartości. Naszą misją jest tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

Zapraszamy do współpracy z Unilink - Liderem Ubezpieczeń – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron! Zaufało nam już ponad 13 000 Agentów z całego kraju!

_GRY9883.jpg

Od lewej: Igor Rusinowski - Prezes Zarządu; Aleksandra Friedel - Wiceprezes;
Piotr Głowski - Wiceprezes

Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu. Napisz do nas lub wyszukaj najbliższą placówkę Unilink. Agent osobiście lub zdalnie przedstawi Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Zostaw kontakt
Unilink