O nas

Witamy na stronie Grupy Unilink - wiodącego dystrybutora ubezpieczeń w Polsce.

Naszym Klientom oferujemy więcej! Więcej produktów, więcej rozwiązań serwisowych, więcej doradztwa i uwagi. Jako największa w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa i lider ubezpieczeń, możemy zagwarantować najszerszy wybór polis każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego dostępnego na rynku, między innymi: Ergo Hestia, Generali, Warta, PZU, Wiener, Compensa, Uniqa i wielu innych. Unilink to profesjonalne doradztwo. Nasi Agenci zapewnią fachową pomoc i szybko przedstawią najbardziej atrakcyjne kalkulacje.

Oprócz standardowych ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC i Assistance znajdziesz u nas także propozycje ubezpieczeń nieruchomości i ruchomości. Silną stroną Unilink jest również szeroki wybór produktów związanych z ochroną życia i zdrowia, a także NNW (czyli następstw nieszczęśliwych wypadków). Oferujemy także ubezpieczenia turystyczne zarówno dla Ciebie i Twoich bliskich, które są niezbędne, gdy zdecydujecie się wybrać w podróż. Prowadzisz firmę? To świetnie! U nas znajdziesz także ubezpieczenia dla prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć.

Skontaktuj się z naszym Agentem i umów rozmowę już dziś! Ustalimy, jakie są Twoje priorytety i rozważymy wspólnie, na czym Ci aktualnie najbardziej zależy. Zaproponujemy rozwiązania, które zabezpieczą Ciebie, Twoich bliskich i Twój majątek - tak na wszelki wypadek w przyszłości. Wystarczy jedna konsultacja, abyśmy poznali Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy!

Z początkiem roku 2021 Grupa Unilink dokonała pierwszej zagranicznej akwizycji wiodącego bułgarskiego brokera ubezpieczeniowego, I&G Insurance Brokers, generującego prawie 300 mln złotych przypisu rocznie. Koniec roku 2021 to kolejna akwizycja firmy Safety Broker de Asigurare, największego dystrybutora ubezpieczeń w Rumunii, prowadzącego również działalność w Mołdawii, z przypisem składki około 800 mln złotych i dysponującego niespełna 8% udziałem w rynku ubezpieczeń. Z kolei w 2022 roku przejęliśmy największego brokera ubezpieczeniowego w Rumunii (Safety Broker), z oddziałem w Mołdawii.

Na początku 2023 roku do Grupy Unilink dołączyła Insia, firma z 31-letnią tradycją – lider sprzedaży ubezpieczeń w Czechach i Słowacji z ogromnym doświadczeniem technologicznym. INSIA współpracuje z 1,300 Agentami i posiada 450 placówek oznakowanych marką, o łącznym przypisie składki na poziomie blisko 700 milionów złotych. Dzięki tej inwestycji, Grupa Unilink stała się największym dystrybutorem ubezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej, obecnym w 6 krajach: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, Czechach i Słowacji.

W kwietniu 2023 r., Grupa Unilink dołączyła do wiodącego fintechu i brokera ubezpieczeniowego Acrisure, by wykorzystać globalną obecność i ekspertyzę nowego właściciela i przyspieszyć międzynarodowy rozwój.

Grupa Unilink działa również w formule MGA (Managing General Agent) w Polsce (Unext) i w Rumunii (Next Ins Pro). Grupa stosuje strategię sprzedaży wielokanałowej, ze szczególnym naciskiem na kanał agencyjny. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Grupa współpracuje z 15,000 Agentów, posiada 2,500 placówek i sprzedaje ok. 7 milionów polis ubezpieczeniowych rocznie.

Na rynku Unilink funkcjonuje nieprzerwanie od 20 lat, początkowo jako wiodący dystrybutor kredytów konsumpcyjnych, a od 2010 roku koncentrujemy się na sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć Agentów Ubezpieczeniowych. Dziś, możemy pochwalić się największą siecią agencyjną w Polsce oraz największym przypisek składki. Unilink stawia na rozwój organiczny, ale jest także pionierem rozwoju przez akwizycje, w efekcie tych działań powstała Grupa Unilink.

W 2016 r. dokonaliśmy akwizycji multiagencji VOXEN, która specjalizowała się w dystrybucji ubezpieczeń w kanale dealerskim. Kolejnym dużym przedsięwzięciem na początku 2017 r. była akwizycja Agencji Insurance Service. W kolejnym roku Grupa powiększyła się o spółki: Asekur Partner i Bonus Ubezpieczenia. Natomiast w połowie 2019 r. do Grupy Unilink dołączyła kolejna spółka – Consultia, a pod koniec 2020 roku staliśmy się właścicielem DAMO UBEZPIECZENIA oraz Śląskiego Centrum Ubezpieczeń (ŚCU).

Unilink_grupa_logo_new_granat.png

Unilink – to silny i wiarygodny partner w ubezpieczeniach. W swojej ofercie posiadamy produkty aż od 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, a współpracuje z nami już ponad 14 000 Agentów.

Misja i Kultura Organizacyjna

Spółki z Grupy Unilink łączy misja i wartości. Naszą misją jest tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasze wartości to przedsiębiorczość i pasja, praca zespołowa, rzetelność oraz ambicja wobec planowanej pozycji rynkowej.

W Unilink od lat pracujemy w myśl kultury Accountability (Biorę Odpowiedzialność), którą nazwaliśmy DBAM. U podstaw tej filozofii jest zaufanie – zarządu wobec swoich pracowników i poczucie odpowiedzialności pracowników za powierzone zadania. Najważniejsze w kulturze DBAM jest podejmowanie decyzji tam, gdzie jest informacja – niehierarchicznie. W Unilink DBAM-y m.in. o relacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, pracownikami i Agentami, aby Ci z kolei mogli zadbać o klientów i ich potrzeby.

Prezeska Zarządu - Aleksandra Friedel

Członek Zarządu - Piotr Głowski

Członek Zarządu - Łukasz Linek

To menedżerowie i specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych, zarówno w obszarze ubezpieczeń jak i organizacji i zarządzaniu sieciami sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy z Unilink - Liderem Ubezpieczeń – zapewniamy długotrwałą i owocną współpracę dla wszystkich stron!

zarząd Unilink

Od lewej: Aleksandra Friedel - Prezeska Zarządu Unilink w Polsce, Piotr Głowski - Członek Zarządu, Igor Rusinowski - Prezes Grupy Unilink, Łukasz Linek - Członek Zarządu.

Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu. Napisz do nas lub wyszukaj najbliższą placówkę Unilink. Agent osobiście lub zdalnie przedstawi Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Zostaw kontakt
Oddzwonimy do Ciebie
Unilink