Placówka Ubezpieczeń w Siedlcach - Unilink

Ubezpieczenia Siedlce

Unilink to multiagencja ubezpieczeniowa, oferująca wszystkie rodzaje polis ubezpieczeniowych z koszyka 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza placówka w Siedlcach mieści się przy ulicy Bohaterów Getta 2, lokal 3, gdzie czekają na Państwa doświadczeni konsultanci, którzy pomogą w wyborze najlepiej dopasowanej oferty ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie OC i AC

Nasza oferta obejmuje między innymi ubezpieczenia komunikacyjne – obowiązkowe ubezpieczenie OC od czynności cywilnoprawnych, oraz dobrowolne ubezpieczenie AC, którego celem jest ochrona pojazdu w zakresie uszkodzenia, zniszczenia, utraty, kradzieży lub wypadków losowych jak na przykład wtargnięcie zwierzęcia na jezdnię. Dodatkowo agencja oferuje rozszerzenie AC o Assistance, który zapewnia dodatkowe korzyści takie jak holowanie, auto zastępcze, naprawa pojazdu i inne.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe

Jako multiagencja ubezpieczeniowa współpracujemy z 40 największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, są to między innymi:

Allianz, Compensa, Ergo Hestia, PZU, Warta i Link4. 

W celu znalezienia najlepszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w naszej placówce w Siedlcach, nasi doradcy postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom i zaproponować najlepszą polisę ubezpieczeniową, dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

ul. Bohaterów Getta 2 lok. 3, Siedlce 08-110

Telefon: 539 655 787

E-mail: siedlce@unilink.pl

Godziny otwarcia:

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Click to unlock the map
Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Insurance service
Voxen
© 2018 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies