Ubezpieczenia dla firm

Komplet potrzebnych polis dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniają nasze ubezpieczenia firmowe. Starannie skompletowana oferta pozwala na odpowiednie zabezpieczenie majątku przedsiębiorstwa, a także pracowników wraz z rodzinami. Pozwalają zabezpieczyć mienie i interesy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. To również sposób na ochronę życia i zdrowia pracowników oraz rodzin, gwarantując to zabezpieczenie także podczas służbowych podróży.

Ubezpieczenie dla firm będzie chroniło dorobek zarówno w postaci nieruchomości, jak i ruchomości oraz nakładów inwestycyjnych przed między innymi kradzieżami, włamaniami czy zniszczeniami mechanicznymi bądź chemicznymi. Jesteśmy elastyczni i proponujemy polisę o bardzo szerokim przedziale, zakres może obejmować zabezpieczenia przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Uzależniony jest od wielu czynników, a ich liczba determinuje cenę polisy. Wysokość składki ustalamy zawsze indywidualnie, mając na uwadze także branżę w jakiej działa Twoje przedsiębiorstwo.

 

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz poznać szczegóły, to nie czekaj dłużej! Znajdź u nas swojego Agenta lub wypełnij formularz tutaj.

Unilink SA Lider Ubezpieczeń
Voxen
© 2020 CENTRALA UNILINK SA. Realizacja: ActiveDesign Polityka cookies

Unilink S.A. z siedzibą w Warszawie (02-284), al. Krakowska 2, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000341057, NIP 113-23-98-690, kapitał zakładowy w wysokości 554.991,00 zł, opłacony w całości.