Unilink Ubezpieczenia Domasłów

  • Otwarte do: 17:00
  • poniedziałek 09:00 - 17:00
  • wtorek 12:00 - 17:00
  • środa 09:00 - 17:00
  • czwartek 09:00 - 17:00
  • piątek 09:00 - 17:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Domasłów 28
63-642 Domasłów

Zabezpieczenie swojej przyszłości jest bardzo ważne, jeżeli zależy nam na ograniczeniu stresu i komfortowym przeżywaniu najważniejszych momentów. Są bowiem sytuacje, w których możemy potrzebować pomocy finansowej – a niestety nie zawsze mamy możliwość odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy. W takim przypadku niezwykle przydatne jest odpowiednie ubezpieczenie. Ale jak je wybrać?

Nasza multiagencja Unilink S.A. okazuje się w tym momencie niezawodna. Podczas rozmowy z naszym pracownikiem dowiedzą się Państwo, jaka oferta będzie najkorzystniejsza i opłacalna. Jesteśmy pośrednikami między zainteresowanym a towarzystwem ubezpieczeniowym, dlatego skutecznie pomagamy klientom zaoszczędzić cenny czas. Czym się zajmujemy? Są to przede wszystkim różnego rodzaju polisy: komunikacyjne, szkolne, turystyczne, firmowe oraz wszelkie inne.

Staramy się, aby każdy klient mógł odwiedzić naszą placówkę osobiście. Dlatego też nasze lokale znajdują się w różnych miastach i miejscowościach. W Domasłowie także jest nasze biuro, a usytuowane jest przy ul. Domasłów 28. Każdy, kto dojeżdża samochodem, może skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Kiedy można umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem? Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Wybraliśmy godziny, które powinny być dogodne dla wszystkich zainteresowanych. Zachęcamy do odwiedzenia nas między 9:00 a 17:00 w poniedziałki, środy, czwartki i piątki, natomiast we wtorki czynni jesteśmy od godziny 12:00 do 17:00. Można także skontaktować się z nami telefonicznie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auto

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej