Unilink Ubezpieczenia Konin Kolska

  • Otwarte do:
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Kolska 6 ,
62-500 Konin

Jesteśmy prawdziwym ekspertem od ubezpieczeń – posiadamy szeroko zakrojoną wiedzę z zakresu polis na życie, majątkowych, samochodowych, rolnych, szkolnych, firmowych, turystycznych, zdrowotnych i nie tylko. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na pomaganie klientom z całej Polski w wyborze korzystnej oferty oraz w wypełnieniu dokumentów, jakich wymaga wybrane towarzystwo ubezpieczeniowe. Praca z interesantem sprawia nam ogromną przyjemność. Cieszymy się, że możemy umożliwić podjęcie decyzji dotyczącej ochrony życia, zdrowia lub mienia.

Unilink S.A. to pionierska multiagencja ubezpieczeniowa, która cieszy się zaufaniem mieszkańców dużych miast oraz niewielkich miejscowości. Wszystko za sprawą profesjonalnego, indywidualnego podejścia – jesteśmy świadomi tego, jak bardzo liczy się współpraca w przyjemnej, komfortowej atmosferze. Dlatego też zawsze staramy się, by klient został wysłuchany i by nasze usługi były w pełni dopasowane do jego oczekiwań. Pomagamy w zachowaniu ciągłości polisy, a także wskazujemy atrakcyjne zniżki, dzięki czemu ubezpieczenie niejednokrotnie okazuje się znacznie tańsze.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki położonej w Koninie przy ulicy Kolskiej 6. Możesz nas tam zastać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Jeden z naszych wykwalifikowanych agentów usiądzie razem z Tobą i wspólnie ustali, który ubezpieczyciel proponuje najlepsze warunki.

By usprawnić nasze działanie, jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu – dzięki temu wiele spraw możemy załatwić zdalnie.

Kalkulator on-line

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej