Unilink Ubezpieczenia Przecław

  • Otwarte do: 16:00
  • poniedziałek 08:00 - 16:00
  • wtorek 08:00 - 16:00
  • środa 08:00 - 16:00
  • czwartek 08:00 - 16:00
  • piątek 08:00 - 16:00
  • sobota nieczynne
  • niedziela nieczynne
ul. Przecław 84A
72-005 Przecław

Wykupienie ubezpieczenia to dla wielu osób sprawa niecierpiąca zwłoki. Zazwyczaj zależy nam na tym, by ochronić siebie i swoich bliskich przed konsekwencjami nieprzewidzianych sytuacji. Takim samym zasadom podlega także mienie – nieruchomości, samochody czy też cały majątek. Warto zadbać o to, by usługa wybrana u danego ubezpieczyciela obejmowała dokładnie taki zakres, na jakim najbardziej nam zależy.

Ponieważ na rynku ubezpieczeń orientujemy się znakomicie, oferujemy swoje usługi polegające na doradztwie personalnym dotyczącym wyboru dowolnej polisy: tej na życie, jak i komunikacyjnej, majątkowej, turystycznej, firmowej, rolnej czy też szkolnej. Podchodzimy do każdego z naszych klientów z pełnym zrozumieniem oraz uwagą. Nieważne, czy posiadasz własną działalność gospodarczą, czy też jesteś podmiotem prywatnym – możesz się do nas zgłosić i sprawdzić, jak bardzo troszczymy się o dobro interesanta.

Na rozmowę z naszym agentem możesz się umówić w jednej z placówek. Nasze biura są rozmieszczone w całej Polsce, tak by dotrzeć do klientów nie tylko z dużych miast, ale także z mniejszych miejscowości. Zapraszamy toteż do lokalu położonego w Przecławiu pod numerem 84A. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Wygodny parking przy placówce gwarantuje, że możesz swobodnie dojechać do nas przy pomocy własnego środka transportu.

Wiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na osobiste spotkanie, również ze względów bezpieczeństwa. Dlatego jesteśmy też dostępni pod wskazanym numerem telefonu.

Kalkulator on-line
Publikowane opinie nie są weryfikowane

Sprawdź co mówią o nas klienci:

Ubezpieczenia w ofercie Placówki

Auta

Największy wybór ubezpieczeń dla Twojego pojazdu. Znajdź z nami OC, AC, NNW i inne ubezpieczenia!
Czytaj więcej

Nieruchomości

Ubezpiecz z nami swój dom, mieszkanie, czy obiekt firmowy. Największy wybór, kompleksowe oferty.
Czytaj więcej

Podróże

Ubezpieczymy Twój wakacyjny wyjazd i podróż służbową. Ochrona na Twoją miarę - idealne dopasowanie!
Czytaj więcej

Życie

Ubezpieczenia zdrowotne, od poważnych zachorowań, pakiety medyczne. Zadbamy o Ciebie!
Czytaj więcej

Firma

Ubezpiecz swój biznes - gwarantujemy kompleksowość i indywidualnie dobrane warunki.
Czytaj więcej